Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Előnyös e a sellőszabás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnyös e a sellőszabás a kissé ducibb nőknek?

Figyelt kérdés
imádom ezt a fajtát, de van egy kis túlsúlyom, van időm fogyni olyan 5-6 kilót max, akkor 68-70 lennék 165-ös magassághoz. Nem tudom a boltban egyáltalán nézelődjek e ilyen típust, mert ha borzalmasan fog állni, akkor elmegy a kedvem az egésztől.. mik előnyösebbek egyáltalán /tudom változó mindenki számára/ ?
2013. júl. 7. 09:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem,mert nagyon kiemel meg nagyon testhezálló.
2013. júl. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
56%
Nem. A sellőszabás csak a nagyon vékony, kismellű nőknek áll jól.
2013. júl. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
a mellem kicsi, csak a popó túl nagy. 80-as melltartóm van, de csak mert széles a hátam, és nem a mellem nagy.
2013. júl. 7. 09:23
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Pont azt emelné ki, ami szerinted még nagy is, nem ajánlom, de próbálj fel egyet, szerintem te magad is látni fogod és azt sem árt, ha viszel magaddal valakit, aki őszintén megmondja, hogy milyen fazon a legelőnyösebb neked.
2013. júl. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

A 80-as méret annyit tesz jelen esetben, hogy a törzsed mell alatt mért "mérete" mekkora. A mell méretét a kosár adja meg. Én pl 173 centimhez vagyok 76 kg, van túlsúlyom, de 75ös melltartót hordok... hozzá C kosár.


Az, hogy jól áll-e neked a sellő szabású ruha, csak akkor lehet egyértelmű, ha felpróbálsz egyet... Ugyanis ekkora magassággal és ennyi kilóval lehetsz te egy iszonyatosan formás, picit husis lány nagy mellekkel, vékony derékkal, és széles csípővel, szép kerek popsival.. De lehetsz egy alma alkatú, aránytalan nagy mellű, akinek a dereka és a csípője egyforma kerületű, emellett keskenyebb mint a vállad... Ami iszonyatosan aránytalan tud lenni, és SOHA nem fog jól állni a sellő szabás, ha lefogysz még 20 kilót akkor sem. Szóval ezzel a hosszú elemzéssel azt akarom mondani, hogy nem elég duci vagy-e, hanem emellett akár még fontosabb ennyi túlsúlynál hogy milyen az alkatod.


[link]

2013. júl. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem neked nem lenne előnyös, ehhez tényleg nagyon vékonynak kell lenni...
2013. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
az itteni kommentekből már észrevettem, hogy minden ruhafajta csakis a vékonynak áll jól, érdekes. Mindenesetre felpróbálok egyet, de nem fogok ragaszkodni hozzá, hiszen van még sok másféle is. Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 7. 09:40
 8/25 A kérdező kommentje:
egyébként a nagy fenék kiemelése nem rossz látvány sosem /ha formás a popó/.
2013. júl. 7. 09:41
 9/25 anonim ***** válasza:
84%

Akkor minek tetted fel a kérdést?

Sosem értem, mikor valaki kérdez, aztán felháborodik a válaszokon...

Tedd, amit jónak látsz, a te tested, a te esküvőd, a te ruhád...

Nem értelek, komolyan.


Egyébként meg szerintem akkor sem valószínű, hogy jól fog állni neked, de te tudod.

2013. júl. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%

[link]


"A sellő forma legszebben a karcsú, nyúlánk homokóra alkaton mutat, főképpen, ha hangsúlyozni akarod a szép kerek vonalaidat."

"... nem ajánlottak a körte és alma alkatúaknak, továbbá ha súly problémákkal küzdünk."

2013. júl. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!