Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek idén volt/lesz esküvője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek idén volt/lesz esküvője: Nektek mennyibe került/fog kerülni minden virág és a dekoráció?

Figyelt kérdés
Nekünk a virágokat és a dekorációt ugyanaz fogja csinálni, és kb. 150 ezer Ft-ra jön ki, ha mindent összeszámolunk (ebben benne van a menyasszonyi csokor, a dobócsokor, az ajándékcsokor a szülőknek, a kitűzők, az autódísz, a templom és az étterem dekorációja). Hogy néhány dolgot kiemeljek: a menyasszonyi csokor 15 ezer Ft, a kitűzők 1500 Ft-ba kerülnek, az autódísz 10 ezer Ft. Kíváncsi vagyok, hogy más virágos mennyiért dolgozik, hogy legyen viszonyítási alapom, hogy ez drágának számít-e.

2013. júl. 15. 12:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%

Összesen kb 30 000 Ft-ot fizettünk. Ebben benne volt az én csokrom, 3 szülőköszöntő, kitűzők, csuklódísz, asztaldísz és autódísz.

Rózsa és frézia volt a csokrom, a kitűzők rózsák, a köszöntők-dekoráció pedig liliom.

2013. júl. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Nekem 70 ezer forint volt, étterem dekoráció(igaz, csak 77 személyre, ha neked mondjuk dupla annyi van, az összeg is majdnem dupla lesz) Volta gyönyörű székszoknyák, terítők, minden asztalon 1 virágcsokor. Az én csokrom, autódísz, koszorúslányok csokra
2013. júl. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A mi esküvőnk is kb. 70 fős lesz, nekünk nem lesz székszoknyánk. Az étterem díszítése ebből áll: két állványos dísz virágokkal a bejáratnál, organza fut végig az asztalok közepén (hosszú asztalok lesznek), kb. 10 főnként lesz egy üvegtál virágokkal, mécsesekkel, és anyag hatású díszszalvéták. Főasztaldíszként az autódíszt fogjuk használni.
2013. júl. 15. 12:29
 4/21 A kérdező kommentje:
Díszszalvéta persze minden vendégnek lesz
2013. júl. 15. 12:30
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Augusztusban lesz az esküvőnk. 130 fő. És ez 220.000 Ft. De ebbe benne van minden,a terem dekorációtól,a köszönőajándékig minden :)
2013. júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez reális ár. Nekünk kb 110 ezer forint volt összesen, de csak 50 fős esküvő. Menya csokor, kitűzők ugyanezen az áron voltak, mint amit te is írsz. De gyönyörű volt minden, úgyhogy nem bántam meg. A lényeg, hogy nektek tetszen és beleférjen a ti költségvetésetekbe.
2013. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, ment a zöld kéz. Jöhetnek még a hozzászólások :)
2013. júl. 15. 14:36
 8/21 anonim ***** válasza:
Reálisnak hangzik.
2013. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekünk 40 ezer forint volt minden virág a menyasszonyi csokortól kezdve a templomdekorig minden, plusz 35 volt a székszoknya.
2013. júl. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekünk 300volt 130főre és ebben nem volt köszönetajándék,kültéri székszoknyák,úgyhogy nekünk elég sokba volt..de tény,hogy gyönyörű volt minden.
2013. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!