Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki tud egyszerű diszitést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tud egyszerű diszitést lagzira?

Figyelt kérdés
Augusztus 24-én lesz a lagzim,és a szüleim tartják,és ők nem hajlandóak fizetni a diszitésért,de én meg szeretnék legalább valami kis diszt és szint a terembe!segitsetek!!

2013. júl. 19. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

hol lesz, milyen a hely, tudsz képet mutatni? így nem tudni, mi illene... de a lufi, pomponok, papírcsillagok szépek, mutatósak és olcsón ki is lehet hozni...


[link]

[link]

[link]


Ha van sima fehérégős karácsonyfadíszed, abból lehet fényfüzért gyártani:

[link]


Aztán ha sk. csinálsz ültetőkártyákat a dekor színében, az is feldobja az asztalt! Nekem 120főnél 15 lapra volt szükségem, aminek 60ftvolt darabja, pillangós ültetők voltak.

A szalvétákat felgöngyölöd, és átkötöd a dekorhoz passzoló színű szalaggal...

2013. júl. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Ne haragudj első, de ez minden csak nem szép. Az általános iskolai tornaterem ízlésesebb ennél, nagyon rossz példa! A lufi, szalvétadíszek sajnos 30 évvel ezelőtti hangulatot keltenek, idejétmúltak. Ezért még pénzt is kérni több, mint pofátlanság...


1-2 otthon készíthető dísz, dekor amit ízlésesen is lehet kivitelezni:


Asztalra:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


MAgyarán egy-egy tálca/üveg pár szál virággal, esetleg homok, mécses, kavicsok. Nagyon egyszerű összeállítani és annál ízlésesebb. A virágok mehetnek sima üvegpoharakba, kancsókba így nem kerül extra pénzbe.


Fal, mennyezet, oszlopok:

[link]

[link] (idétlen lufik nélkül)

[link]

[link]

[link]

[link]



Tehát: organzák, ledfények. Ízlésesen, maximum 2 színt kombinálva, nem túldíszítve.


Székek: székszoknya. béreljetek. elmondhatatlanul sokat dob az egészen.

[link]

2013. júl. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen csak mindez nem okcsó, utolsó, hanem nagyon drága....


Nlunk virágdísz és mécsesek váltakoznak majd az asztalon.

Miztán már megvettük utána néztem, hogy pont abban a kombináciőban is van kép a neten, mint amt én választottam, zöld mécsesekkel.


[link]



A virágdíszről nem találtam képet, de az is alacsony lesz, zöld minikrizantémmal gerberával.. Mi készítjük.

Az asztalon organza futó...

A szalvetákkal trükközünk,abból is lesz zöld, és krém szín, a zöld az díszesen a tányérba helyezve....a falakon is organza lesz a karnisokra fogatva, és organza fehér szalaggal masni kötve...más díszítés nemmis nagyon lesz, az egyszerűseg híve vagyok...

Elvileg a székszoknyákat is akartuk, de alső hangon a legolcsóbb helyen 25e lenne , a székeink viszont vadi újak, mi fogjuk 2 odjára használni, párnázottak...

2013. júl. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

KEdves 2es.. azért, mert neked nem tetszik, még nem kell lepontozni.

Azzal, hogy írtam, hogy 10E-ből megcsinálom, azt akartam érzékeltetni, hogy olcsó.

Amit te írtál, köszönőviszonyban sincs az olcsóval! Csak a székszoknya minimum 20E, a többiről nem is beszélve...

2013. júl. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy nem tudom a lufi miért lenne ódivatú?

Ha még a hajtogatott kreppapírt írtam volna, aláírom, hogy az... a szalvétadíszt te mire érted???

A rendes szalvétáról beszélek, amit ugye illik a tányér mellé tenni még a menzán is... na most ha színes szalvétát vesz, vagy fehéret, és átköti egy szalaggal, az minden, csak nem tornatermi...


nem tudom, mi nem tetszett a linkeken, hisz nem is egy helyen készültek, nagyon jó lehet a fantáziád, ha te ezt így össze tudtad gondolni, amit leírtam!


És azt gondolom, hogy neked még életedben semmin nem kellett úgy igazán spórolni, mert ha kellett volna, nem dobálóznál ilyenekkel...


megint 1. voltam

2013. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

"Amit te írtál, köszönőviszonyban sincs az olcsóval! Csak a székszoknya minimum 20E, a többiről nem is beszélve..."


Kinek mi az olcsó!


A virágok pohárban, teamécsesek, kavicsok és homok, anyagok és ledfények egyáltalán nem drágák.


A székszoknya is attól függ mennyi és honnan!

2013. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Látom, megint összejött a csapat:) ...hogy szóljak már én is bele a dologba.

Kedves Kérdező! ha tényleg segítséget akarsz, akkor ahhoz több információra lenne szükség. Pl, hány fős az esemény? lakodalom vagy vacsora? étterem vagy más helyiség? vidéken vagy Budapesten? leginkább, hogy hogy néz ki, és annak ellenére, hogy a szüleid állják az esküvő költségeit, mennyi pénzt tudsz rászánni a magadkészített dekorációra, (alapanyagok) Azonkívül van e, aki segíteni tud a munkában?


Én úgy szoktam ezt megoldani, ha elmegyek felméri a helyet, hogy a helyiség közepére állok, és leszorított könyökkel fényképeket készítek, lassan körbeforogva. Egészen jól használható álpanoráma képet kapok, ami később nagyon hasznos lehet, mikor már elfelejtem, mi hogy méz ki és mekkora. Ha ilyent készítenél és elküldenéd, biztos, hogy sikerülne megkeresni a legoptimálisabb megoldást.

Amit a kollégát ajánlanak itt, szóval, az tényleg nem olcsó dolog. Egy terem falait, mennyezetét, oszlopait textillel feldekorálni nem egyszerű dolog. Nekem egyszer sikerült 45 Ft/m-ért venni bélésselymet, leginkább 120-160 Ft métere, amit a képeken látunk, ahhoz 40-60 méter is kellene egy teremhez. Na meg ki lenne az, aki nagylétrával felszögeli a dolgot?? a sógor? vagy a barátnők?

Szóval, ez nem az a dolog, amit te keresel. És hát a papírcsillag is mutatós, nagyon, de ha nincs sablonja, hogy kezd neki az ember? bővebb info kellene

2013. júl. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1es vagyok, papírcsillag sablon:

[link]

[link]


és most látom, a csillag link 2x ment el, a pompon egyszer sem... az pedig így készül:

[link]

2013. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi mindent magunknak csináltunk, nem tudom pontosan mennyibe került, de nem hiszem, hogy összességében 10.000 forintnál több lett volna. Írj privit, hogy milyen színekben gondolkodsz, milyen stílus tetszik és ha gondolod szívesen segítek kitalálni.


Sok boldogságot

2013. júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Láttam fent selyempapirból virágot,az nagyon tetszett,de én nem magyarországi vagyok,mesélnétek erről többet?hol adják, ,méterre lehet? vagy mi ez az anyag,és menyibe kerül?köszi
2013. júl. 22. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!