Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol találhatnék ilyen ruhát?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék ilyen ruhát? Már körbejártam szinte az összes pesti szalont, de sehol ehhez hasonló ruha. A felső rész érdekelne, a szoknyát csak egyszerű simát szeretnék.

Figyelt kérdés

Mellékletben küldök két képet is. A lényeg, hogy nem full ezüstös felsőrészt szeretnék, hanem hogy ilyen fehéren csillogjon.

[link]

[link]


2013. júl. 10. 21:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem külföldi oldalakon érdemes nézelődni, van mindenféle ruha, szerintem ilyen is, és még szállítással együtt is olcsóbban megkapod, mint itthon..
2013. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, ez lemaradt: Bár sokan félnek a netes rendeléstől, szerintem nem kell aggódni, max. ha nem jó, visszaküldöd, vagy egy varrónő kicsit rád igazítja.
2013. júl. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem merek külföldről rendelni...

Megvarratattnám esetleg. De megérdeklődtem pár szalonban és nem tudják így kidíszíteni, mindenhol csipkét kínálnak, vagy ezüst köveket. Itt meg úgy néz ki, mintha ezek flitterezve lennének.

2013. júl. 10. 21:34
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs benne kockázat! Válassz ismertebb oldalt, ahol garanciát vállalnak rá, és ha nem olyan, amilyennek kigondoltad, akkor simán visszaveszik és megkapod az árát!

Nem rossz ötlet a varratás sem, csak egy ilyen ruhához rengeteg drága anyag kell, ami önmagában egy vagyon, plusz még a munkadíj..

2013. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A fazon az tavaly előtti.... (Ez a nagyon fodros szoknya alul..)

Lehet ezért nem találsz.


A felső pedig számíts rá, hogyha flitteres az szúrni fog.

Nekem kézzel flitterezett fekete kisestélyim van, a könyököm konkrétan másnap sebes lett, ahogy az oldalához hozzáértem...


Megvarratni tudnád szerintem is, vagy max valakinél aki nem adta el a sajátját...

2013. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szerintem a lányon pont ez aruha, vagy ennek varratott változata van (a minta szokott kicsit más lenni ilyen esetben, meg pl az uszály hossza)

2013. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
(A sima rszoknyarészt nemmolvastam bele bocsánat, a lényg h a lányon lévő ruha az az...)
2013. júl. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Itt a ruhád, kérhető itt más szoknyával is

2013. júl. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen, szoknyát nem ilyet szeretnék. És a felsőrész is inkább ezüst köves, nem ez a sűrű flitter.

4-es esetleg nem tudnál nekem linkelni valamilyen oldalt? Sajnos nem vagyok jártas ilyesmikben...

2013. júl. 11. 07:45
 10/16 A kérdező kommentje:
8-as, vagy valaki. Ismeritek ezt a Lili szalont?
2013. júl. 11. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!