Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy tetszik ez a ruha jobban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tetszik ez a ruha jobban?

Figyelt kérdés

A fekete övvel jó, vagy anélkül jobb lenne?


[link]


2013. júl. 24. 00:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nélküle... de mindenhogy szép valójában :)
2013. júl. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Öv nélkül inkább. Az öv nagyon csúnya összképet ad
2013. júl. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem pont, hogy az öv feldobja, különben nagyon szép, de teljesen homogén és unalmas lenne.
2013. júl. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
3. vagyok, talán nem fekete öv kéne, hanem valami divatlila, vagy sötét bordó.
2013. júl. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Anélkül.
2013. júl. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fehér övvel lenne szép! :)
2013. júl. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem az öv helyével van a gondom. A ruha nem olyan szabású, hogy a mell alatt legyen az öv. Olyan, mintha felcsúszott volna.

Öv nélkül jobb.

2013. júl. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Salx Narval ***** válasza:
100%
Férfi vagyok és csak annyit értek a ruhákhoz, hogy tetszik vagy nem, amit látok. Nem teljesen világos a dolog, az a fekete csipke izé az öv, vagy az ruha része? Végül is mindegy, nekem így tetszik ahogy van, ha öv, ha nem.:D Ehhez plusz övet, egyéb díszt, semmikép sem tennék, így jó ahogy van. Nem lesz az alja tiszta rittyó, ha húzzák a földön?
2013. júl. 24. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Így szép, ahogy van. Ettől nem tucatruha.
2013. júl. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Nekem az öv helyével van a gondom. A ruha nem olyan szabású, hogy a mell alatt legyen az öv. Olyan, mintha felcsúszott volna. "


A sellő fazonú ruháknál pont olyan a szabás, hogy mell alatt is lehet az öv. Emellett kerülhet derékra vagy mell alatt és derék közé is, attól függően mit szeretnénk hangsúlyozni és nyújtani vagy összenyomni szeretnénk-e. A mell alatt elhelyezett öv még jobban nyújt.


Nekem vele együtt jobban tetszik, úgy kicsit extrább. Nélküle is jó, de úgy kicsit snassz, de ettől függetlenül szép.


Más tervezők is alkalmaznak mell alatti öv/díszmegoldást sellő fazonú ruháknál:

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!