Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik másodjára is menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik másodjára is menyasszonyi (nagy abroncsos) stb. ruhában férjhez menni? Vagy inkább valami szolidabbat válasszak?

Figyelt kérdés
34 vagyok..
2013. júl. 24. 10:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Én úgy tudom hogy illik nagy abroncsosban, csak ne legyen tiszta fehér, az már nem illik. Tehát lehet hatalmas ruhád, de törtfehér, vagy valami hasonló színű legyen, de tiszta fehér
2013. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Eddig ahány 2. esküvőt láttam, mind szolidban voltak, csak egy kis kosztüm vagy valami.
2013. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi!Tiszta fehérre én sem gondoltam..
2013. júl. 24. 10:17
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Én olyat nem láttam még, hogy valaki a menyasszony illetlen ruhája miatt hőbörgött, olyanról viszont hallottam, nem is egy helyről, hogy a rokonoknak tele volt a hócipőjük azzal, hogy valahova másodjára is mehettek tejelni a nagy lagziba :) Szóval szerintem nem kell a ruhán aggódni, a te napod, a te döntésed!
2013. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
nekem a második is fehér ruhás,abroncsos ruha volt.az első esküvőmön 21 éves voltam,a másodikon 29.az esőn 100-an voltunk,a másodikon 30-an.ott nem volt csak egy vacsora,még tánc sem volt,nem akartunk
2013. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

Ahol még őrzik a hagyományokat, azok szemében, hitében a fátyol és a fehér szín = az ártatlanság (szüzesség) jelképével, tehát őszerintük biztosan "nem illik".:)))


Ahol ezt már nem veszik ennyire szigorúan, akkor azt veszel fel a második esküvődre, amit akarsz, amit szeretnél, amiben jól érzed magad.

2013. júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem manapság már senki nem figyeli ezt, és végképp nem fog háborogni senki a menyasszonyi ruhán.

Ettől eltekintve én is a szolidabb, törtfehérre szavazok, én valahogy így érzem jónak. De válaszd azt, ami neked tetszik.

2013. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
Azt vegyél fel, amit csak szeretnél. Ha fehér, nagy abroncsos ruhában akarsz férjhez menni, tedd azt. A ti nagy napotokról van szó. :) Aki szeret titeket, veled együtt fog örülni, ruhától függetlenül.
2013. júl. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%
Én második esküvőmre nem vennék fel fehéret. Meg olyan nagyot sem. Egy szép egybe ruha vagy külön mind1, világos kék vagy zöld, sárga ami éppen hogy még nem fehér. De ez a rokonaidtól függ, hogy hogyan viszonyulnak az ilyen dolgokhoz. Anyukám ugyan nem vallásos, de biztos megszólna érte, hogy ezt mégse kéne. De Te tudod, a mai világ már nem olyan prűd és szabálybetartó ilyen dolgokban.
2013. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
Úristen már a "nagy napon" is az illemhez kell igazodni? Én tuti olyat választanék, amilyen az álmom, engem nem érdekelne, hogy már a 2. esküvőm. Amúgy is szerintem ilyenkor nem a múlttal kell foglalkozni, ki nem xarja le, hogy az első férj mellélövés volt. (Már boccs, nem szeretnélek megbántani, remélem nem tragédia állt közétek)
2013. júl. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!