Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mik a legjobb esküvői ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legjobb esküvői ruha szalonok Budapesten?

Figyelt kérdés
Olyan helyet szeretnék találni, ahol nagy a választék a báli ruha és az A-vonalú stílusúakból.

2013. júl. 24. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Én az Angéla szalonban csináltatom éppen most.

Honlap:

[link]

2013. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a Royal szalonokat tudom ajánlani, nagyon szép és egyedi ruháik vannak, az enyém a Deluxe Royalból lesz.

[link]

2013. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Boglárka szalon
2013. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Lili szalon a Teréz körúton!
2013. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is a Royalra szavazok! Ott vettem a Demetrios rucimat, és minőségi, gyönyörű darabok vannak! Az árak is megfizethetőek. Jó válogatást! :)
2013. júl. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az Ásó-Kapa-Nagyharang ruhaszalont érdemes felkeresni. Minden menyasszony, aki felkeres az esküvőjének megszervezésével, és segítséget kér a ruhaválasztásnál, minden esetben odaviszem el. Ott úgy érezheted magad, mintha külön öltöztetőid lennének, és nagyon sok mindent meg lehet beszélni velük.

Itt a weblapjuk: [link]

Szerintem, érdemes lenne benézned oda, rengeteg ruhából lehet választani. :))))

2013. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ÉS elfelejtettem mondani, hogy a bérleti díjak feléért, vagy harmadáért meg is lehet vásárolni az előző évi ruhákat, amik között szoktak olyanok is lenni, ami egyszer vagy kétszer volt valakin. Érdemes elmenni hozzájuk, biztos vagyok benne.
2013. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A keresztanyukám is a Royalban szerzet ruhát, szerintem gyönyörűek és egyediek egytől egyig.
2013. aug. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sziasztok!

a Royal Szalon azoknak való,akik legalább 400 ezer forintot költenek a menyasszonyi ruháikra. A kiszolgálás siralmas, ha látják, hogy ennyi pénzt nem hagysz ott... Nem akarok minősíteni, amit én ajánlok: [link] Végtelenül kedves, megértő a boltvezető, empatikus, segítőkész és így tovább, csak jókat lehet elmondani. Őt tudom tanácsolni!!!!!

2014. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!