Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Párommal eddig nem tartottuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal eddig nem tartottuk fontosnak hogy össze házasodjunk de mára ez megváltozott. Ő már volt házas Én még nem, viszont már van 3 gyermekünk. Milyen ruha volna a legjobb választás az esküvönk napjára?

Figyelt kérdés
2008. aug. 12. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen az, amilyet te szeretnél. Ha te vágysz a habos hatalmas ruhára, akkor vedd fel. Ha illendőbbnek tartod a kosztümöt, azt vedd fel. Ha pl fehéret veszel fel, sok vénasszony meg fog szólni, márha lesznek ilyenek az esküvőn. Én a helyedben egy nagyestélyi jellegű ruhát választanék, valamilyen pasztell, de véletlenül sem rózsaszín vagy babakék árnyalatban. Mondjuk ekrü,vagy csont színben. Az esküvői ruhaszalonok oldalain gyönyörű nagyestélyik vannak.
2008. aug. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Kicsit hasonló helyzetben voltam, leszámítva a három gyekőcöt. A ruha attól is függ, hogy mekkora felhajtást terveztek.

Nálunk nagyon szolid volt minden, így egy elegáns hosszú, egyenes szabású arany színű selyem alakalmi ruhát vettem fel. (nálam a fehér habos-babos szóba sem jöhetett volna)A férjem oda-vissza volt tőlem:))

Nyilván az egész függ még a stílusodtól és persze alkati kérdés is.

2008. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha habos-babosat akarsz:


[link]


Ha egyszerûbbet:

[link]


Ha meg valahol a kettõ között(szerintem Ezek a legjobbak ):


[link]

2013. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Elõzõ vagyok

Sok boldogságot és remélem segítettem

2013. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!