Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esti esküvőre tudtok jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esti esküvőre tudtok jó helyszínt? Budapest közelében, szabadtéren.

Figyelt kérdés

Jövő tavasszal lenne, olyan este 9től vagy 10től.

Olyan helyet keresek, ami jól díszíthető. Világító díszekkel szeretnénk dekorálni fákat, bokrokat stb. De legyen lapos a föld, hogy az asztalok jól megálljanak. Ilyesmire gondoltam:


[link]


[link]



2013. júl. 24. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Tavasszal este kilenctől, tíztől meg fogtok fagyni.


Amúgy a Füvészkerthez mit szólnál?

2013. júl. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Olyan hideg szokott lenni? Március végére gondoltunk, de még nem biztos, még változhat... Májusban is olyan hideg szokott lenni este?

A Füvészkertre gondoltam már, el is mentünk megnézni, de nem igazán tetszett. Nem volt benne olyan hely, ahol elférne 60 ember, asztalok, székek stb.

2013. júl. 24. 18:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Tavasszal ez lutri. Március 23-án volt idén az esküvőnk, nappal volt 2 fok! Azért azt választottuk, mert nappal akkoriban átlagosan 15 vagy akár 20 fokra már melegedik. Erre két fok volt.


Igaziból teljesen szabadtérre, hogy még sátor sincs én június második fele - júliuson - augusztuson kívül nemigen mernék mást választani. Különben, ha annyira korán nem is, de olyan három körül már fázós idő van nyáron is, látod most is nappal 32 fokok vannak és éjszakára 12-14 fokig lehűl, egész nyáron eddig két hét volt, mikor 19-20 fok maradt éjszakára. A tavasz szerintem túl hideg ehhez. Mármint ha tényleg semmi sátor vagy ilyesmi nincs.

2013. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jobban átgondoltam, és olyan helyet szeretnék, ahol van egy szabadtéri rész, ahol az eskütétel lenne, és utána elmennénk egy étterembe, vagy valamilyen hasonló helyre a szabadtér közvetlen közelében, ahol a fogadás lenne.
2013. júl. 26. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Az időjárás bolondos, idén márciusban ugye még kemény tél volt, viszont előtte volt 20 fok is. Esküvőfotósként régóta szeretnék egy rendes havas téli esküvőt de persze eddig vagy hó nem volt, vagy esküvő. Nem tudom jól emlékszem-e de mintha a Wedding Gardenben ez megoldható lenne (és ott elég szép a sátras megoldás is, szóval baromi igényes az egész és lenne hova menni ha már fázik a násznép/táncolni akar stb...).


[link]

2013. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire aktuális még, de nekem van konkrét árajánlatom a Wedding Gardentől és kicsit ledöbbentő, persze nem tudom mennyit szánsz rá. Ha érdekel el tudom küldeni.
2013. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!