Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi idő alatt kelt el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt kelt el a menyasszonyi ruhátok?

Figyelt kérdés

Akinek saját ruhája volt, és végül eladta. Hirdettétek több helyen, kellett árat csökkenteni, hogy elkeljen? (ha van kép, megmutatjátok, és eláruljátok, hogy mennyiért ment el?)

Köszi!



2013. aug. 6. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
tudnál felrakni egy képet a sajátodról? meg méretet :) pár rokon/ismerős közeljövőben fogy házasodni, lehet érdekelné valamelyikőjüket :)
2013. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Óóó, aranyos vagy! :) De a mi esküvőnk csak novemberben lesz, csak kíváncsiságból érdeklődöm.

Ilyen a ruhám: (a derekán díszítés nélkül, szív alakú nyakkivágással és fehér)

[link]

2013. aug. 6. 14:17
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
én hirdettem több hónapig vaterán. Apródról az első érdeklődő elvitte :) Októberben volt a lagzi, novemberben kezdtem hirdetni, februárban vitték el, a varratási ár duplájáért (anyagköltségben varrták :) )
2013. aug. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy vadiúj ruhám, eladó mert másikat akarok. Hiába hirdettem, cipővel boleróval még érdeklődő sem akadt. PEdig abroncsos fehér, szerintem szép. Remélem előbb-utóbb elkel.
2013. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Külföldi oldalra tegyétek fel, pl. ebay. Sokkal hamarabb elviszik.
2013. aug. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!az én ruhám 30ezerért kelt el az esküvö szombaton volt hétfön már meg is vette a szalonos akitöl a kiegészitök voltak.


[link]

2013. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tocsi31 ***** válasza:

Hat en is hirdetem az enyemet.. egyenlore senki .

az enyem ilyen

[link]

2013. szept. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

probáljátok itt:talán hamarabb elkel

www.ebay.co.uk

2013. szept. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!