Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van valakinek friss tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izebigyo126 kérdése:

Van valakinek friss tapasztalata a budapesti hullám vendéglővel kapcsolatban esküvő tekintetében?

Figyelt kérdés
Érdekelne az ár, a korrektség, a kiszolgálás, a pincérek hozzáállása, a hely színvonala (mert még sosem voltam ott), a segítőkészség az előkészületekben, a dekoráció... Vagyis minden... :-D

2013. aug. 12. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ott volt tavaly az esküvőm. Mimindennel elégedettek voltunk.


Árakra nem biztos, hogy pontosan emlékszem, de azért írom. Az ételek 5000 forint körül voltak. ebbe benne volt a leves, husostál, éjféli vacsora, deszertet nem kértünk. Az italcsomag 3500 ft volt. ebben benne volt sör-bor, szénsavas, szénsavmentes üdítő, ásványvíz, tea, kávé, kapucsínó. Éjfél után 10.000 Ft volt óránként a helybérlet, előtte nem volt ilyen költség.


Az ételekből akkor én nem tudtam enni (kiv. a levesből a zöldborsót), de ott ünnepeltük az egy éves évfordulót és ugyanazt a menűt kértük. Akkor ettem belőle és nagyon finom volt. A vendégek dícsérték az étleket.


Pincérek öten voltak plusz a tulaj, aki nem volt ott végig. Element néhány órára. Volt egy pincér aki a rövidataloknál volt. A rövidek ki voltak téve egy asztalra és aki odament annak töltött amit kért. Volt egy pincér aki bent volt a pultban, nála lehetett kérni bármit rövid ital kivételével, de a másik három pincér azokat ki is hozta ha valaki az asztalánál szeretett volna inni. Például a bátyám szólt az egyik pincérlánynak, hogy fél óránként hozzon neki egy sört. Minden fél órában letették elé a sörét.


Maga a hely nem egy luxus, inkább alsóközép kategóriás. Van egy belső terem és nagy udvar, aminek egy része tetővel fedett. Mi a kinti részben voltunk, a vacsora a fedett részen volt, a tánctér szabadban. Viszont éjjel elkezdett csöpögni az eső, majd szakadni... A pincérek azonnal jöttek és alakították át a fedett részt az asztalok székek elpakolásával, hogy lehessen ott táncolni.


A dekort nekünk egy ismerős virágos tette fel, viszont a sütiket és az ültetőket a hely pakolta ki. Mi a szombati esküvőre még pénteken is variáltunk az ültetéssel és avendégek számával és végig kedvesen mosolygva hallgattak, szóval rugalmasságból csillagos ötös.


Előkészületekben bármikor felhívhattam kérdezhettem, segítettek, próbáltak megoldást találni mindenre.


Ha van bármilyen konkrét kérdésed keress nyugodtan

2013. aug. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Sokat segítettél!
2013. aug. 14. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!