Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Október végi esküvő. Tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Október végi esküvő. Tapasztalatok, vélemény?

Figyelt kérdés
Voltatok már ilyenen? Bevállanád? Mennyiben jobb/rosszabb, mint a nyári/tavaszi esküvő?

2013. aug. 13. 20:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2%

Sose értettem miért akar valaki csúnya időben házasodni. Ha szakad az eskő, sár van, milyen képeket csinálsz? persze, lehet nyáron is eső, de kevésbé valószínű.

A vendégeknek is rossz, mert nem vehetik fel a tipikus nyári esküvős ruhúikat, se szandált, kell elagánsabb felső, vlézer, kabát.

Pl egy uncsimnak novemberben lesz az esküvője ls én főleg emiatt nem megyekn el. Kéne új cipő, ruha, kabát, ennyit enm fogok költeni.

Akkormár inkább legyen szeptember végén, az még szép.

2013. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Én voltam ilyenen, pontosabban október közepén volt és tetszett. Szép volt az őszi dekoráció és szerencsére egészen jó idő volt.
2013. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Nekünk ilyen volt. Kb. ekkorra gyűlt össze rá a pénz, nem akartuk halogatni, egy évet várni vele úgyhogy megtartottuk. Gyönyörű, langyos, napos idő volt. Mondjuk engem az sem érdekelt volna, ha esik.

Nekem annyival jobb volt, mint a nyári, hogy nem főtt szét az ember feje, nem izzadja szét magát. Én eleve nagyon nem bírom a meleget, könnyen elszédülök, ezért mindenképp inkább tavaszi, vagy őszi esküvőt szerettem volna.


Az időjárást meg nem lehet előre megtervezni. Talán két éve volt nálunk nyáron egy lagzi, gyönyörű ruhák, hintó, minden. Amíg a pár benn volt a házasságkötő teremben eleredt az eső, de valami nagyon. Az önkormányzat előtt "parkoló" hintó pillanatok alatt szétázott, a násznép is akkor jött ki, hiába tartottak esernyőt a menyasszony fölé, a szél össze-vissza kavarta az esőt, tiszta latyak lett szegénykém. Nagyon sajnáltam.


Szóval az időjárás kiszámíthatatlan, szerintem abban az évszakban érdemes tartani az esküvőt, amit szerettek, vagy amikor épp úgy érzitek. A legforróbb nyarat, meg a leghidegebb telet olyan átlagos, nem két tanús, hanem lagzis esküvőhöz én azért talán nem választanám.

2013. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azért szeretnénk akkor, mert a megismerkedésünk napján szeretnénk tartani :)
2013. aug. 13. 21:22
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Nekünk szűk családi körben volt, november végén, ráadásul hétköznap. (Tanú miatt hétvége nem működött)

Mivel nem voltak nagy igényeink, nekünk teljesen jó volt. Szervezni és nagy csinnadrattát nem akartam, így bementünk, lement a kötelező rész, utána kötetlen kajálás a kedvenc éttermemben.

A "menyecske ruhám" nekem farmer volt pólóval :)

2013. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Én ekkor tartanám,nekem az október szokott a legjobb évszakom lenni tapasztalatból.

Klíma szerint szerintem sokkal jobb,mint a nyári idegölő forróság.

2013. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
7%

ma 21:29

Hát az csodás esküvő lehetett, én a helyedben ezzel nem dicsekednék...

2013. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Első válaszoló, a mi esküvőnk március legvégén volt idén, épp csak a hó nem esett (csak másnap, amikor az utánunk lévő repülőt már nem engedték felszállni miatta :D), de a képekről nem lehet megállapítani, hogy nem december van... Szóval az időjárás teljesen kiszámíthatatlan, 1 évvel előtte olyankor 20 fok volt... Én még így is sokkal jobban éreztem magam, mint most nyáron, amikor fulladok a melegtől, utálom a nyári esküvőket.


Kérdező, barátnőméknek volt október végén, 21 fok volt, ragyogó napsütéssel, a falevelek pedig ezer színben pompáztak :) Szerintem szépek az őszi esküvők!

2013. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

Igen ez nagyon komoly beszólás volt,hogy azért nem megy el,mert novemberben lesz az esküvő.

Én a hozzám közel állóhoz bármelyik hónapban elmennék.

2013. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%

október végi esküvőnk volt,képek gyönyörűek a színes táj miatt,kb. 17-18fok volt,szépen sütött a nap,senki nem fagyott meg,maga a lakodalom pedig zárt térben volt...

Előnyök?Mi pl. kaptunk egy csomó kedvezményt a szolgáltatóktól..Településünk esküvői szempontból legfelkapottabb szállodájában tartottuk,nem kértek terembérleti díjat,mivel holt szezon(esküvőinek vége,báli még nem kezdődik)A tulaj szerzett nekünk zenészeket,alkudott ki náluk a szokásosnál kedvezőbb árat..Dekoros,cukrász mindenki azonnal bevállalt,pedig 1hónap alatt szerveztük meg.Nem kellett azonnal elhúzni a házasságkötő teremből,mert nem jött utánunk senki.Nem döglöttünk meg a hőség miatt..Szóval szerintem teljesen jó az októberi lagzi.

2013. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!