Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Érdemes megnősülni-családot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megnősülni-családot tervezni EBBEN AZ ORSZÁGBAN? Olyan érzésem van mintha dőlne össze a kártyavár!

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 16:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/110 anonim ***** válasza:
15%
Nem, mert nem találsz normális nőt!!
2013. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/110 anonim ***** válasza:
52%

Miért mi bajod van konkrétan? Nekem semmi, most házasodtunk meg most tervezzük a kisbabát. A családban, baráti körben is ez a helyzet 25-35 között.


Őszintén szerintem a tv meg az újságok úgy festik le ezt az egész országot, mintha itt már csak meghalni lehetne, érdekes, hogy az átlag embereknek ez fel sem tűnik.

2013. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/110 anonim ***** válasza:
78%

2: "érdekes, hogy az átlag embereknek ez fel sem tűnik."


Mi tavaly költöztünk ki, amikor bejelentettem a munkahelyemen, a gyerekek iskolájában, akkor kétféle választ kaptam:

1. Mi is tervezzük hogy 3-5 éven belül lelépünk

2. Én már nem indulok útnak, öreg vagyok én ehhez, már csak azért küzdök hogy a gyerekeimet átlökjem a határon.


Elkeserítő volt hallani, én arra számítottam, hogy majd magyarázkodnom kell, hogy miért döntöttem így, erre folyamatosan hallgattam a panaszáradatot amit rám zúdítottak, hogy mennyire elegük van.

2013. aug. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/110 anonim ***** válasza:
96%
Erre én is kiváncsi lennék!
2013. aug. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/110 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos nem vagy ezzel egyedül. Azért az kicsit vicces, hogy én 15 éves korom óta úgy látom, hogy jobb lenne külföldre költözni és valahol ott megállapodni.

Pedig 15 évesen csak nem érthettem úgy a politikát és egyéb dolgokat, mégis érzékeltem, hogy a helyzet már akkor sem volt rózsás.


Párommal is azt tervezzük, hogy pár év múlva megyünk innen el a fenébe. Mi megtaláltuk egymást, a szüleimen kívül nem köt ide semmi...

Ennek fényében én azt mondom, hogy párt találni érdemes de itt letelepedni max akkor, ha tényleg jól keresel. Vagy legalább egyikőtök stabilan és jól keres. (nem a pénz a döntő egy kapcsolatban, nem úgy értem... de ha vergődnötök kell, mert ennivalóra sem telik rendesen, miért akarnátok itt maradni?? )

2013. aug. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/110 anonim ***** válasza:
70%
én is húzok innen amint lehet
2013. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/110 anonim ***** válasza:
84%

Ha valaki nem tervez gyereket, akkor nem probléma. Gyereket vállalni Magyarországra, hááát... kicsikkel már nehezebb költözködni, ha úgy alakul. Persze, akinek van elegendő tartaléka, annak lehet, hogy kár "menekülni", divatból(mert ez nagy divat lett egyébként). De az biztos, hogy aki élhetetlen és b.ssza el a pénzt, az külföldön sem lesz különb.


Nagyon sok ember emlegette már a külföldre költözést annak ellenére, hogy ha normálisan bánt volna a pénzével, itthon sem lennének anyagi gondjai. Külföldön sem változna a helyzet, csak több pénze lenne elszórni.

2013. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/110 A kérdező kommentje:
Sajnos látom a sok eladatlan vagy üresen álló házból, és szerintem már szemmel látható az elnéptelenedés.
2013. aug. 15. 16:56
 9/110 anonim ***** válasza:
22%

A prédikátornak, Dávid fiának, Jeruzsálem királyának válasza:


Hiábavalóság, csak hiábavalóság, ezt mondja a prédikátor, hiábavalóság, csupa hiábavalóság. Minden hiábavalóság! Mi haszna az embernek minden fáradozásból, amit magára vállal a nap alatt?

2013. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/110 anonim ***** válasza:
78%
Sok ismerősöm van, aki 2-3 gyereket nevel itt, és nem panaszkodik. Nekem is van egy gyerekem, sokáig egyedül neveltem, nem volt könnyű, de azért megéltem. Van olyan ismerősöm aki vagy 10 évig élt külföldön és épp most lett elege. Azért külföldön se fenékig tejfel.
2013. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!