Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti hogyan viselkednetek igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viselkednetek igy egy eskuvon?

Figyelt kérdés

Roviden most szombaton megyek a ferjemel egy kozos csaladi baratunk eskuvojere.

A ferjem volt baratnoje is ott lessz,akivel szo szerint ki sem alhassuk egymast.

Amikor a ferjemmel voltak egyutt,akkor ez a no megcsalta,es azert lett vege a kapcsolatuknak,es ra 8 honapra jottunk mi ossze.

Mi a ferjemel 1 eve vagyunk hazzasok.

A volegeny jo barat a nonek a baratjaval,es eppen ezert ok is hivatalosak az eskuvore.

En a menyasszontol,aki mellesleg az egyik legjobb baratnom megtudtam,hogy a ferjem volt baratnoje azt kerte a volegenytol,hogy egy asztalnal ultessenek bennunket.

Nekem a ferjem korulbelol a mi lagzink elott 2 honapal

be vallota,hogy a volt baratnoje ki kezdett vele es ki akart bekulni vele de a ferjem hallani se akart rolla.

En persze azota meg jobban nem kedvelem a not.

Szerintetek miert kerte kulon ki azt,hogy egy asztalnal uljunk mind?

Amugy megtudtam egy mas baratnomtol,hogy nagyon keszul a lagzira,uj ruha stb...

Szerintetek mire keszul?


2013. aug. 15. 17:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Honnan tudjuk, hogy mire készül? (borzasztó a helyesírásod!)

"ki sem alhassuk egymast."?

2013. aug. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem egy esküvőre készül, ahol, mint minden nő, csinos akar lenni. Nem akar idegenekkel egy asztalnál ülni és ezért hozzátok kérte magát. Nem hiszem, hogy az orrod előtt akarna lecsapni a férjedre, ha igen és sikerrel jár, akkor pedig a férjed a hibás.
2013. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Bosszantani akar, ennyi. A legjobban azzal szúrsz ki vele, ha eszre sem veszed.
2013. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!!!
2013. aug. 15. 17:24
 5/18 A kérdező kommentje:

Amugy az egesz story-t roviden irtam le,mert nem akartam bele bonyolodni mert nagyon hosszu lenne.

De az a no nagyon sokszor furt engemet.

Eppen ezert en nem kernem ki kulon azt,hogy egy asztalnal uljek azzal a szemelyel,akit nem birok.

2013. aug. 15. 17:28
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem is az a jó szó, hogy észre sem veszed... hanem inkább úgy kezeld, mint egy nagyon távoli ismerőst. Köszöntök és nem foglalkoztok vele a továbbiakban. Ha ő megy oda hozzátok, röviden válaszoltok, és otthagyjátok valami indokkal ("nézd szivem, ott van jancsika, menjünk köszönjünk neki")


A menyasszony mit szólt hozzá, hogy egy asztalnál akarnak ülni veletek? Nem lehet megbeszélni velük, hogy inkább ne?

2013. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Sajnos mar nem lehet,mert mar az ulesrend meg van csinalva!!

Arra gondoltam,hogy en is ki teszek magamert es en is nagyon szep es csinos leszek!!

Amugy meg en is arra gondoltam,hogy figyelembe se fogom venni,mint ha ott se lenne.

2013. aug. 15. 17:33
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

Úristen... ez egyszerűen durva, hogy te is ennyire primitív vagy, mint ez a nő, hogy majd most jól kiteszel magadért és nagyon csinos leszel, te bizony megmutatod.


Aztak*.rva, ilyen visszamaradott p*.csahisztit rég olvastam.

2013. aug. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Draga utolso,nem tudom miert fakadtal ki ennyire?????

Abban semmi rossz sincsen ha valaki csinos akar lenni egy eskuvon,ezt a no szempontjabol sem degradaltam le.

Engem nem az zavar,hogy o is csinos akar lenne,hanem az,hogy miert lett kulon ki kerve,hogy egy asztalnal ultessenek minket.

Nem valami szep szerintem,hogy valaki igy megnyilvanul mint te kedves utolso?

Ha kinod van leci ne rajtam vezesd le...

2013. aug. 15. 17:49
 10/18 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, hány évesek vagytok? Mármint ti lányok, meg a párod.
2013. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!