Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonytanckor manapsag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonytanckor manapsag mennyi penzt kell adni? A batyam eskuvoje lesz jovo szombaton. Kulfoldon elek, itt nem szokas, Magyarorszagon meg nem voltam eskuvon.

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 13:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
54%
Amennyit szívesen adsz nekik!
2011. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

barátnak 5-6 ezeret szoktunk adni

rokonnak 10-12 ezret

de voltam egyszer egy olyan lagziba ahol kétszázasokkal(volt még papír kétszázas)táncoltunk(vagy 20-szor táncoltam a menyasszonnyal)

2011. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Amennyit nem sajnálsz. Mi egy rokon esküvőjére összesen 6 fő nevében a családból 100 ezret adtunk.

Megérdemelték mert egyrészt szép esküvőt csináltak, nagyon odafigyeltek a vendégek igényeire, másrészt nagyon jó emberek és a baba is nemsokára érkezik.

De ahogy elnéztem a rokonságot, voltak akik ennél többet is adtak.

2011. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

borítékban tedd a kalapba, egy szép esküvői képeslappal.

ne "cigánykodj".

hogy mennyit? amennyit tudsz, és szívesen adsz nekik.

2011. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Ez nagyban függ attól, hogy a családban milyen szokások vannak... Ez családonként változó összeg!...


Attól is függ, hogy mit (mennyit) adtok nászajándéknak...


De 10-20ezer forinton nem fognak megsértődni!

2011. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
mi pár éve 5000-et adtunk:) de mondjuk ha a bátyádról van szó, akkor szerintem ha van lehetőséged egy kicsit többet:)
2011. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

5-20 ezer

De adhatsz kevesebbet,vagy többet is,adj amennyit nem szégyellsz.

2011. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Minden családnál más. Náluk anyukám adott egyedül 30 ezret, azt hittem, megrázom, mikor megláttam, mert tudtam, hogy abban a hónapban akkor alig marad valamije (persze segítek neki, ahol tudok, főleg, hogy odaadná mindenét), a másik félről fillérek jöttek össze. Hozzáteszem, hogy a miénk volt a szegényebb család, de onnan több jött be, mint a férjem részéről, akiknek millióik vannak :S
2011. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


Attól is függ, hogy veszel-e nekik nászajándékot, és hogy milyen értékben. Ha szolid az ajándék, akkor inkább a borítékkal szokták pótolni a tánckor, ha komoly az ajándék, akkor peig a borítékba szoktak csekélyebb összeget tenni.

Ha tesódról van szó, akkor 10 e Ft mehet, persze ez is attól függ, anyagilag mennyit engedhetsz meg.


Üdv!

2011. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Én a nővéremék esküvőjére 50 000 Ft-ot adtam, a menyasszonytáncnál 10 000-ret, nem egészen 1 évvel ezelőtt.
2011. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!