Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem hagyományos esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hagyományos esküvői játékokat írnátok?

Figyelt kérdés
Lesz egy két hagyományos, de örülnék teljesen új ötleteknek. :) Bármilyen különleges ötlet jöhet.

2013. aug. 20. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vendég voltam egy esküvőn, ahol a menyasszony és a vőlegény gyermekkori tárgyaikból árverést rendeztek, mindezt a vőfély vezényelte le. Kikiáltási ár volt, (nem pénz) és lehetett licitálni.

Én magam nagyon rárezdültem a menyasszony Backstreet Boys, újságokból kiollózott képekkel teli albumára, (1998-as kiadás)aminek a kikiáltási ára 3 üveg lekvár volt. Úgy 80 üvegnél még álltam a licitet, de aztán kiléptem. Aki megnyerte a képesalbumot, előre megszerkesztett és kinyomtatott irományt írt alá, mellyel elismerte a licitálás tényét, és vállalta annak teljesítését, persze mindezt humoros formában. És a boldog nyertes ténylegesen leszállította egy éven belül a 80akárhány üveg lekvárt, igaz a lehető legkisebb kiszerelésű üvegekben, a bébiételes már nagynak számított köztük. Teljesen jogos volt, a licit nem szólt az üvegek méretéről, csak a darabszámról. Mindenki nagyon élvezte ezt a játékot, szinte vérre ment a licitálás, természetesen nagyokat nevettünk közben.

2013. aug. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ezek voltak:

A vőfély hozott két levelet, az egyik a násznépnek, a másik a vőlegénynek szólt. Megkérte a vőlegényt, hogy olvassa fel hangosan a neki szánt levelet. Ő viszont nem tudta, mert üres volt a papír. A vőfély mondta meg, mi is van a levélben: a jogai. A másik levélben már tényleg volt írás, ezt a vőfély olvasta fel, ez tulajdonképpen egy köszönet volt a násznépnek, hogy eljöttek.

Egymásnak háttal le lettünk ültetve, egyik kezünkben egy fakanál, a másikban egy villáskulcs. A vőfély feltett egy kérdést, nekünk pedig minél gyorsabban fel kellett emelni, azt a tárgyat, ami azt a személyt jelképezi, akire igaz a kérdés (pl. Kinek nagyobb a telefonszámlája?, Ki lesz a családban a pénztáros?, Ki fog felkelni éjszaka a gyerekhez, ha sír?). Annál jobb, minél több kérdésre válaszolunk ugyanúgy.

2013. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jópofák! Köszönöm! :) Jöhetnek még!! :D
2013. aug. 22. 14:53
 4/4 csincsilla000 válasza:

Unokatestvérem esküvőjén nem volt lakodalom ,ezért a többi unokatesóm jtékokat találtak ki.Már nem emlékszem az összesre,de ilyemek voltak:

-Kiválasztottak a rokonságból két kisseb gyereket(Menyasszony és a Vőlegény a saját családjából),és fel kell öltöztetni(lehet régebbi vagy mamaruhák(otthonka),amit rá tud húzni az ünnepi ruhára,meg kell etetni bébiétellel,stb.

-Játékbabákon vagy plüss-állatokon gyakorolni a peluscserét

-Menyaszony megborotvál egy lufit

Egy lufira több tulajdonságot kell felírni(hűség ,hűtlenség,féltékenység,bizalom)vegyesen,és a párnak összedolgozva kell a rossz tulajdonságokat kipukkasztani(ketten fognak meg pl. egy villát vagy kést és azt kell eldobniuk,úgy hogy a egy villát/kést fognak)(a lufikat valahova fel kell akasztani)

2013. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!