Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A Wedding Garden Budapest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Wedding Garden Budapest nevű helyszínen tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Aki már tartott ott esküvőt vagy volt ott vendégként milyennek találta? Milyenek árakra lehet számítani (még nem kértem árajánlatot, csak tájékozódok)? Bármilyen vélemény számít!

2013. aug. 21. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szakmabeliektől úgy tudom, jó helynek számít, de árakat sajnos én sem tudok.
2013. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég jókat hallottam róla, azt hiszem ők adtak "otthont" a Jótékonysági Esküvő nevű kezdeményezésnek is. Láttam onnan valakitől egyszer egy esküvői filmet (talán Shadowplay?!) ami igencsak tetszett. Ezek alapján jó hely! :)
2013. aug. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, valóban ők is részt vettek a Jótékonysági Esküvőben. :) Nekem is nagyon tetszik, csak jó lenne tudni, mennyiért lehet kb kibérelni!
2013. aug. 21. 10:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem voltam a helyen, de sokat informálódtam már róla. Előnye, hogy gyönyörű, amerikai film feelinge van, szép környezet, nagyon jól felszerelt, alapból annyi dekorációt és fénytechnikát kapsz, hogy nagyjából csak asztaldíszt kell vinned. Személyzetet is adnak, technikusokat, még wc-s nénit is kapsz, így szerintem esküvőszervezőre nincs is szükség. Tehát összességében az egyik legnívósabb hely itthon, talán a legalkalmasabb esküvői álomhelyszín, mindent elintéznek, hátradőlhetsz, de csak miután kifizetted az 1,36M forint bérleti díjat. :)Meg próbálnak még rád sózni egy rakás szolgáltatót, amire valószínűleg nincs szükséged, de elhitetik, hogy van. Ijesztően hangzik az összeg, de nem feltétlenül kell rögtön kizárni, mert máshol is lehúzzák az embert a rejtett költségekkel.
2013. nov. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azóta kértem árajánlatot és igen, pontosan ezek vannak amiket írtál. Nyilván szép hely, de szerintem csomó felesleges dolgot tartalmaz ez az ár és nem hiszem, hogy ki lehetne kerülni őket, pl a wc-s néni :D Ráadásul a székek benne sincsenek ebben az összegben...biztos elmegyek és megpróbálom, de szerintem túlzás a 1,3 millió csak a helyszínért, és akkor még kaja, zene, fotós, virágok, ruha sehol, az apróbb dolgokról nem is beszélve.
2013. nov. 16. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!