Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lagziban ki hol ül? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lagziban ki hol ül? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 08:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Mellettem (nő) a szüleim, párom mellett az ő szüleinek kell ülni? Vagy kiknek még a fő asztalnál?
2013. aug. 22. 08:48
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Az asztalnál. Nálunk mindenki beült ahová akart és kész. Nem spiláztuk túl.
2013. aug. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Általában a házaspár ül a főasztal közepén, és ahogy írtad a feleség mellett a feleség szülei, a férj mellett a férj szülei, valamint nálunk a 2 tanú is a főasztalnál ült a párjaikkal. Nyilván a hölgy tanúja a hölgy oldalán az asztal végén a párjával, a férfi tanúja ugyanígy az ő oldalán az asztal végén. A testvéreket a legközelebbi asztalhoz a párjaikkal, vagy a közeli rokonokoat, a többiek meg ahova szeretnének, vagy ahova ültetitek őket.
2013. aug. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A tesókkal voltam bajban mert én egyke vagyok páromnak meg van egy bátya meg neki családja!
2013. aug. 22. 09:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a főasztalnál a szüleink ültek és a testvéreink a párjukkal.
2013. aug. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Nekem a nővérem, a férjemnek az öccse volt a tanúja.
2013. aug. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fő asztal:

Menyasszony, mellette a tanuja(ha van akkor a párja), mellette a szülők...menyasszony másik oldalán a vőlegény, mellette a tanuja(ha van a párja) majd az ő szülei..


A testvérek (ha nem tanuk) akkor masutt, a nagyszülők mellett unokatesók mellett, ez már rátok van bízva

2013. aug. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk így van, ez a hagyományos..

Persze mindenki a saját szokásainak megfelelően csinálja:)


7.

2013. aug. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felénk is úgy a hagyományos, ahogy a 7-esnél. A menyasszony, mellette a tanú, utána a szülők, stb. De van, ahol a menyasszony mellett a szülők ülnek. Többféle ültetési rend lehetséges.
2013. aug. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!