Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre csak a fehér ruha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre csak a fehér ruha az "elfogadott"?

Figyelt kérdés

elsősorban a katolikus templomi esküvő miatt kérdezem. még csak neten nézegetek ruhákat de nekem nagyon tetszenek a nem fehér ruhák, hanem a színesek. pl ez: [link] ez nagyon nagyon tetszik :)


és ez: [link] ebbe a színbe valami csodaszép. tuti emlékezetes lenne tőle az esküvőm. (épp mint szeretném)


2013. aug. 27. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Az első rendben van, de azt azért nem gondolhatod komolyan, hogy katolikus templomban majd narancssárgában esküdnél...
2013. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
én nem vagyok hívő csak a párom. csak az ő kedvéért lesz az is. de nem az a lényeg. nekem nagyon tetszenek a nem hétköznapi esküvői ruhák
2013. aug. 27. 23:08
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Az első tényleg még belefér.De narancssárgában templomban,(főleg meg katolikus templomban) nem kellene esküdni.Ez egy jó tanács.Ált.Aki nem fehérben házasodik az lilában,kékben,krémszínűben,( van aki feketében) szokott.
2013. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Az első teljesen rendben van, ha a templomban ráveszel valamit, hogy ne mutogasd az egész hátad.

A második meg hát borzalmas, de nem csak a színe miatt, hanem mert kiszel tünde szokott ilyenekben parádézni. Viszont emlékezetes lenne az esküvőd, az tény :D


Most nézegettem színes ruhákat, nem az én világom, de egy ilyet már jobban el tudnék képzelni: [link]


Ennek a szoknyája nem tetszik, de a szín már igen

[link]

2013. aug. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt fehér. Református templomban is esküdtünk és aranyszínü volt a ruhám.
2013. aug. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az első linken lévő nagyon szép, meg amiket itt belinkelt egy hozzászóló, azok is!

Ha neked a színes tetszik, akkor vegyél fel olyat, viszont, ilyen színes ruhát bármikor felvehetsz egy bálba is, menyasszonyias ruhát meg csak esküvőre lehet. Esetleg valami kompromisszum? :) Valami pasztell színű ruha még menyasszonyias, és nem is hétköznapi! :) Mondjuk egy világos kék/zöld/rózsaszín/barack/szürke..:)

2013. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nem volt templomi, polgáriban is csak kis esküvő; padlizsánlila szatén nagyesélyim volt.
2013. aug. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

ne haragudj de a narancssarga habcsok borzaszto komolyan remes. A pap szerintem egy hetig rohogne rajtad.

Kulonben egy templomban mindegy miben mesz ferjhez hiszen Isten nem csak ott van jelen hanem mindenhol de csak akkor ha hiszel benne.

Ha nem hiszel inkabb hagyd a templomot csak macera lenne es felesleges nem bolcs dolog csak a volegenyed kedveert egyhazi eskuvot tartani hiszne egy egyhazi eskuvo sok kotelesseggel jar a jovoben pl gyerekek katolikus nevelese kereszteny hazassagi szabalyok stb

2013. aug. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

kedves utolsó válaszoló!


Az, hogy én belementem a katolikus esküvőbe a párom kedvéért az az én dolgom. Azokat a bizonyos "szabályokat" meg majd betartom ha akarom, úgyse kötelezhet rá a kutya se. Megmondtam a páromnak is, hogy belemegyek a templomi esküvőbe, de utána még azt is felejtse el, hogy én templomba menjek. A gyerekekkel meg majd elmegy ő aztán kész. Ő elfogadta a feltételeimet a többi pedig nem érdekel :)

2013. aug. 28. 10:47
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

hu nem lehetsz valami muvelt ember ha igy gondolkodsz de sok boldogsagot szegeny ferjed

es legeyl csini narancs habcsok hihi

2013. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!