Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ma eskuvore megyunk, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma eskuvore megyunk, de nem tudom mit vegyek fel. Egy fekete szoknya es egy feher bluz a templomba jo lesz? 14/L

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Tökéletes. :) Ha van egy csinos kardigánod vagy blézered, inkább vidd magaddal azt is, mert a templomokban még nyáron is elég hűvös van.
2013. aug. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Jó lesz:)
2013. aug. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amikor én akartam esküvőre fekete szoknyát fehér blúzzal felvenni akkor erős lecseszést kaptam, hogy az hogy néz már ki, meg olyan lesz mint az iskolai egyenruha...

Pedig nekem is tetszett volna, de mindenki azt mondta vegyek fel egy világos színű ruhát.

2013. aug. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Abszolút nem illik egy esküvőre az a ruha amit leírtál,max egy évnyitóra,de egy esküvőre nem!

De eddig nem tudtad,hogy esküvőre mész ?

2013. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ma mész és fél 11-kor jut eszedbe megkérdezni? Eddig nem gondolkodtál rajta? Nincs egy kicsit szebb, alkalmi nyári ruhád?
2013. aug. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de hiszen 14 éves!egyátalán nem biztos hogy nem jobb mint egy divatjamúlt nyári ruha..
2013. aug. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy értettem a kérdésből, hogy csak az esküvőre hivatalosak. Arra pont jó, egyáltalán nem biztos, hogy iskolás hatású lenne, hiszen nem csak rakott szoknya lehet galléros blúzzal. :) Lagziba én is inkább ruhát javasolnék, de szertartásra ez is épp elég. (1-es voltam)
2013. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen en is a templomba gondoltam csak a fekete feheret.xD

amugy mar megvolt a lagzi es nagyon jo volt:D

2013. szept. 1. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!