Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen haszontalan vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen haszontalan vagy felesleges dolgokat kaptatok nászajándékba? És mit csináltatok utána velük?

Figyelt kérdés
Pl. 3 mixer, 5 vasaló, 8 tányérkészlet, ami teljesen felesleges lett volna, mert már van szebb, jobb, és csak szabadulni lehet tőle. Vagy megtartottátok, esetleg továbbpasszoltátok?

2013. szept. 4. 01:16
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Én nagyot profitáltam barátnőm nászajándékából, mert 3 elektromos serpenyőt kapott és abból egyet nekem adott. :)


De kb. csak 3 ajándékból volt több mint szükséges. Azokat családtagok és barátok kapták meg. (pl én is)

2013. szept. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Anyós undorit aranyszínű falra akasztható keresztjét "véletlen" eltörtem.

Hiperszuper elektromos párolót is kaptunk úgy hogy sosem eszünk párolt zöldséget,akármit.Azon túladtunk,nincs helyünk ilyeneket tárolni,hátha 10 év múlva fogom használni.

2013. szept. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
hála az égnek semmiféle felesleges dolgot nem kaptunk..nagyrészt pénzt...a legtöbb pohárkészlet, de arra szükség volt, mert ugyan volt ezer poharunk, abbol max kettő egyforma...kaptunk még szép tálakat, ez mind-mind jó fog jönni :) uh nekünk szerencsénk volt!
2013. szept. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Mi se kaptunk igzaiból felesleges dolgot. Na jó egy kávéskészletet, amiből volt már kettő és nem kávézunk:)Egyelőre még anyuéknál van a régi szobámban, pedig több mint egy éve volt az esküvőnk.


A többi ajándék mind nagyon szuper volt. Pedig nem volt listánk és nem adtunk ötleteket, de nagyon eltalálták

2013. szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
csetresz, műszaki cikk, amit amúgy használtok, szerintem fogyóeszköz, tegyétek el, én is azt tettem a kistányérkészlettel, jó lesz, ha már törik a mostani készlet. De a batár nagy kávéfőzőtől ingyen is szabadulnék, csak senkinek sem kell, mert filterpapír kell bele, óriási és macerás használni.
2013. szept. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerencsére mi nem kaptunk semmi tárgyi dolgot, mifelénk ez már nem szokás. Meg előtte már együtt éltünk így megvolt mindenünk, de viccesen megjegyeztük azért, hogy inkább pénzt adjanak, mint, hogy haszontalan dolgokat vegyenek!
2013. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem mi, egy munkatársnőm és a férje egy agyagszobrot kaptak, ami játékosan megformált párzó malackákat ábrázolt. Nálam ez a sztori viszi a pálmát. :D
2013. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez ilyen városi legenda, hogy 5 vasaló és 8 porszívó. Főleg, hogy az emberek szoktak kommunikálni és megkérdezik a párt is, hogy mi hiányzik, ha tárgyat kérnek (mert van aki azt kér és nem pénzt) meg egymással is kommunikálnak, hogy ki mit vesz.
2013. szept. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!