Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akiknek 2014 augusztusában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek 2014 augusztusában lesz az esküvője, mikor kezditek el szervezni? Már elkezdtétek? Milyen dolgok vannak már meg?

Figyelt kérdés

Nekünk akkor lesz, az időpont megvan, zenekar lefoglalva, étterem és dekor szintén megvan.

Fotós és vőfély van még hátra. Úgy gondoltuk/gondoljuk, hogy ezek a dolgok a legfontosabbak, a többi ráér jövőre.



2013. szept. 6. 08:44
 1/7 anonim válasza:
10%
Huha,bár nekem nem lesz esküvőm,legalább is nem tudok róla :D De én tuti jövőre állnék neki mindennek.Én mondjuk ilyen zenekar,étterem dolgot nem is szerveznék,mert úgy vagyok vele,ne csak kajálni jöjjenek már ingyen...Egyébként én kb 3-6hónappal előtte szerveznék le csak mindent.
2013. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Június elején lesz az esküvőnk. Az időpontunk megvan, az étterem is lefoglalva, az étteremhez kapunk rendezvény szervezőt, aki ajánl, illetve intéz mindent, így gyakorlatilag a lagzival nincs problémánk. A dekor színeket még nem választottuk ki, ezzel úgy vagyunk, hogy még ráér. A meghívóinkat február-március környékén szeretnénk szétküldeni (persze már most mindenki tudja az időpontot).

Megvan a vendég listánk, tanúk, koszorúslányok, megvan nekik milyen ruhájuk lesz.

Fotósunk, vőfély van, zenekarokból még válogatunk. A virágok már lebeszélve, bár konkrétan megrendelve még nincs. Helyszínek is megvannak, igazából ennyi.

Ami fontos és nincs még meg, az az én ruhám és a gyűrűink.

2013. szept. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekünk is jövő augusztusban lesz :) egyenlőre még nem foglaltuk le semmit, csak fejben vannak meg a dolgok, az viszont már szinte minden. :)
2013. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is jövő augusztusban lesz. Az éttermet már lefoglaltuk, de az anyakönyvvezetővel majd csak szeptember második felében beszélünk. Vőfély igen, fotós, zenekar nincs még lefoglalva, csak nézegetünk. Meghívót, köszönetajándékot,dekor egy részét én/mi fogom gyártani. Ha gondolod vedd fel velem a kapcsolatot privátban és folyamatosan beszélhetünk ki hol tart a szervezésben :)
2013. szept. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
dejó nektek :)
2013. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mennyivel lehet hamarabb bejelentkezni a városházán? Városonként más is lehet? köszi.
2013. szept. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az új törvénymódosítás miatt már 1 évvel korábban belehet jelentkezni az anyakönyvvezetőhöz.

Régen fél év volt a határ. De min. 1 hónappal mindenképp bekell!

2013. szept. 10. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!