Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői meghívóba szarkasztiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői meghívóba szarkasztikus idézet, hogy inkább pénzt hozzanak, mint ajándékot? Nem tagadom, az újabb és újabb "vicces idézet esküvői meghívóba, hogy inkább pénz kellene nászajándékba, mint ajándék" juttatta eszembe a kérdést.

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 13:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%

"Ha már eljössz a lagziba, ajándékot is hozzál,

És lehetőleg azzal azért ne is fukarkodjál,

Pénzt akarunk kapni ez a nagy helyzet

Írásban küldjük, nem merjük mondani előtted"

2013. szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%

"Én is olyan vagyok, mint a többi menya,

Ne ajándékot hozz, ne légy olyan genya.

Drága lesz a kajád, piád, terem, minden,

Ne hidd, hogy nekem itt zabálni fogsz ingyen."

2013. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem, hogy szarkasztikusnak szánják (az amúgy is mást jelent egyébként), de engem, megmondom őszintén, taszít ez az egész dolog.
2013. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Mi is pénzt "kértünk", de a meghívóba nem írtuk bele. Az valahogy nekem sem tetszett. De abból indultunk ki,hogy minden normális ember megkérdezi,hogy mit szeretnénk. Ha nem minket, akkor a rokonok pl. (akiknek nem tudtuk személyesen átadni a meghívót), azok felhívták anyósomat, anyuékat és tőlük kérdezték meg!
2013. szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%

[link]


Néhány versike!

Szerintem legszebb, a legelső, de lehet válogatni belőle!

2013. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%

Amennyiben a fenti idézetek viccesek...akkor más fogalmaim vannak a viccről. Nekem undorítóak, nem mennék el egy ilyen esküvőre, ahol viccet csinálnak a pénztárcámból.


Híve vagyok az egyességnek, akkor ezt megmondani, kerek-perec, hogy mindenetek meg van és mindenki vigyen annyi pénzt amennyit jónak lát, de ne kényszer legyen. Márpedig egy ilyen idézetnél, ez elkerülhetetlen, tolakodás az ifjú pár részről.

2013. szept. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
44%
6-os éretted a kérdést?
2013. szept. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

A 6-os biztosan értette a kérdést. De tökéletesen igaza van. Pénzt tarhálni a vendégektől nagyon nem ildomos. Aki meghívóba tesz ilyen kérdést, az elég bunkó. Még akkor is ha viccesnek hiszi magát.

Ha megkérdik, hogy mit vegyenek, akkor lehet szóban megmondani, hogy inkább pénzt, de csak annyit, ami nem megterhelő nekik.

2013. szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
37%

5-ös ezek tényleg nagyon édesek!

Főleg ez!


Azt kérded, mit vegyek? Minek örülnének?

Megsúgom én halkan: legjobban a pénznek!

De nem ám mert mohók vagy sóvárak lennének,

hanem mert beleszerettek a saját otthon képébe!

Borítékba tedd hát, amit nászajándékra szántál,

hogy ott álljon majd neved egy-egy sor téglán!

S ha övék lett már az a meghitt négy fal,

szíves vendég leszel, bármikor jársz arra!


:):):):)

2013. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%

Ha a 6-os nem értette a kérdést, akkor én sem.

Ha ilyen meghívót kapnék, el sem mennék. Pénzemet akarják, nem pedig együtt örülni a nagy napon?

Ha nem viszek semmit, akkor már ne is menjek?

Pénzről, vagy szerelemről szól a házasság?

Izléstelen. Még le is írni? Hozzál pénzt, nem kell a bögréd,

tányérod. Csak nyisd ki a pénztárcádat, de jó mélyen.

2013. szept. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!