Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői meghívóba szarkasztiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői meghívóba szarkasztikus idézet, hogy inkább pénzt hozzanak, mint ajándékot? Nem tagadom, az újabb és újabb "vicces idézet esküvői meghívóba, hogy inkább pénz kellene nászajándékba, mint ajándék" juttatta eszembe a kérdést.

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 13:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
35%
Az #5-ös által linkelt versikék szerintem jók. Aranyosak, nem tolakodók stb. (Előbb, vagy utóbb én is házasodom, nálunk is minden megvan legalább kétszer (mindkettőnknek volt már önálló élete is, meg párban élete is), semmi szükség egy negyedik edénykészletre, vagy harmadik vasalóra. :))
2013. szept. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
39%
#9, nekem is ez jött be a leginkább. Jaj, már alig várom, hogy rakódjanak azok a sor téglák!
2013. szept. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
18%

9-es vagyok, köszi a lepontozást! (Az megy látom).

10-esnek!

Ez abszolút nem bunkóság. Amúgy is vennél valamit nászajándékba. Vagy nem? Én is pénzt kérnék, és azt is adnék, mert tudom, hogy a mai világban sok-sok év együtt élés után házasodnak és minden edény, mixgép, TV, meg kis kütyük megvannak. De pl.: Közös ház még nincs. Bár lehet én vagyok a hülye...

Többieknek!

Inkább ne pontozzatok sehogy, jó?

Köszi.

2013. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
87%

Mi is kaptunk ilyen meghívót, pedig tudták, hogy nem tudunk sok pénzt vinni, vittünk persze, de csak minimális összeget. Nagyon kellemetlenül éreztem magam, ha nem a párom egy jó ismerőséről lett volna szó, el sem mentem volna, kerestem volna valami kibúvót.

Eleve pénzre gondoltunk ajándéknak, csak nem állunk túl jól anyagilag.

Én nem küldtem volna ilyen meghívót senkinek, enélkül is tudta mindenki, hogy nincs szükségünk edénykészletre, meg hasonlókra.

2013. szept. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Az első és a második pontosan megértette a kérdést.

(a második nagyon ütős)


A harmadik kifejthetné, hogy mire gondol?

Szerintem ő is félreértette a kérdést, mint lentebb sokan, nem beszélve azokról, akik egyáltalán nem a kérdésre válaszoltak.

2013. szept. 9. 15:08
 16/25 anonim ***** válasza:
63%

Harmadik vagyok.

Igen, lehet, hogy félreértettem a kérdést, én azt hittem, a véleményünket kérdezi az ilyen versekről, meg általában a pénz kérésről...


És én is köszönöm a lepontozást!!!!

Látom, itt más nem megy...

2013. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
33%

Mi értelme volt néhány olyan hozzászólót lepontozni, aki a kérdezővel ért egyet, és ők is azt állítják, amit a kérdező is gondol: a mai világban már nem ciki pénzt kérni nászajándékként.

Ez esetben először a kérdezőt kellett volna erősen lepontoznotok, hiszen a válaszolók sem tettek mást, csak az ilyen jellegű kérdésre próbáltak olyan válszt adni, amely elfoggadható, gyakorlatban megvalósítható.

Sehol nem olvastam azt, hogy kikötnék előre, hogy a borítékban hány Ft-nak kell lennie minimum!!!!!


Inkább a kérdésre próbáltatok volna válaszolni, mint a "sok lúd disznót győz" alapon itt más válaszolókat lehurrogni, megbántani!

2013. szept. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Bocsi, de hol láttátok azt tőlem leírva, hogy én ezt, vagy bármilyen idézetet be akarok írni az esküvői meghívómba? Vagy egyáltalán azt, hogy lesz esküvői meghívóm? Vagy esküvőm?
2013. szept. 9. 16:04
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én jól értelmezem-e a kérdést, de én ezt egy a W vicces idézet esküvői meghívóba, hogy inkább pénz kellene nászajándékba, mint ajándék" kérdések kifigurázásának vettem. Szerintem a Kérdező pont nem híve ezeknek a vicces versikéknek (én sem egyébként). Egyesek pedig ritka pofátlanok, mint pár kérdéssel lentebb a "kedves" Kérdező. Jól értelmeztem Kérdező? Ha nem, elmondanád, hogy hogyan értetted a kérdést? Köszi
2013. szept. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
51%

Pár kérdéssel lentebb "kedves" Kérdező hasonló kérdése.

Mindenki lepontozva, ott is.

Van aki nagyon unatkozik.

2013. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!