Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mikor van az esküvőn a búcsúzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van az esküvőn a búcsúztatás? Kiktől búcsúztatják el az ifjú párt?

Figyelt kérdés
Kikérés nem lesz.

2013. szept. 23. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Eredetileg kikéréskor van, a szülőktől.


Aműgy a szertartáson is van egy szösszenet a polgárin, itt adnak át szülőköszöntő csokrot.

A katolikus templomin, amin most voltam, is megjegyezték a szülők szerepét a gyerekek életében, meg hogy ezután sem kell elfelejteni őket...stb persze ezt szóvirágokkal adták elő.


Hallottam már olyat is, hogy a lagzi helyszínén a vacsi előtt a vőfély tartott szösszenetet.

2013. szept. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek, megbántani, nyilván ez egy nagyon fontos esemény, de baromi fárasztó naponta valami kikérős, búcsúztatós kérdés Miért nem csináljátok úgy, ahogy szeretnétek, miért kell úgy, ahogy más?

nincs olyan, hogy mikor, hol, kit és kitől. Akkor, ott, azt és attól, ahogy ti akarjátok.

2013. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kiváncsiságból kérdeztem! Értelemszerűen úgy lesz, ahogy mi akarjuk, csak kíváncsi voltam rá!
2013. szept. 23. 12:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk már az étteremben volt a búcsúztatás, úgy kezdődőtt a lagzi. Nálunk sem volt kikérés.


Minket búcsúztattak szülőktől, testvérektől, nagyszülőktől, keresztszülőktől egy-egy verssel. A búcsúszövegben megemlítették a többi rokont és barátot is

2013. szept. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!