Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pesten melyik menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesten melyik menyasszonyi ruha szalon a legjobb?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 16:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Nincs időm végigjárni a stzalonokat a legszebb ruháért. Olyan szalont keresek Pesten (vagy környékén), ahol szép ruhék vannak,és jó a kiszolgálás. melyik a legjobb hely? tapasztalatok is jöhetnek
2013. okt. 2. 16:42
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pomázon az ARAONLINE!!!! Szuper, fantasztikus, tökéletes:)


Nekem onnét volt a ruhám. Az egy dolgo, hogy maga a ruha tökéletes volt, de a csajszi is baromira kedves, segítőkész. Vannak kész ruhák, de bármit meg is varr és tényleg tudja, hogy mi állna jól, vagy hogy lehet úgy megvariálni, hogy jól is álljon, de olyan legyen mint amit elképzelsz.


Én sok helyen voltam. Voltak szép ruhák máshol is, én pont itt találtam meg atökéleteset, de máshol is voltak azért szépek. Nekem a pluszt a kedvesség és a segítőkészség adta a ruha mellé.

2013. okt. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

számomra nagyon is fontos a hozzáértő és kedves kiszolgálás (és persze a környező tisztaság!!!)


Még nem hallottam erről a szalonról, de most kíváncsivá lettem:)))


Köszi a tippet!:))

2013. okt. 6. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!