Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha farmerban akarunk esküdni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha farmerban akarunk esküdni, illik szólni előtte az anyakönyvvezetőnek?

Figyelt kérdés

A legjobb lenne, ha olyanok írnának, akik tényleg szó szerint farmerban házasodtak (de legalábbis nem nagyon öltöztek ki).

Persze nem kopott, ezer éves ruhákról van szó, újonnan vásárolt, jó minőségű/anyagú fekete farmer lesz mindkettőnkön, az ingünk/blúzunk is egymáshoz illő lesz, cipőnk is alkalmi lesz stb.

Lehet leszólni, de az annyira nem érdekel, tényleg csak azt szeretném tudni, hogy érdemes-e előre szólni, vagy ez igazából nem téma. Nem akarunk udvariatlanok lenni.



2013. okt. 18. 20:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%

Azért a fekete és a kék farmer között van különbség..

tökmindegy hogy szövetnadrágban, vagy fekete farmerban lesztek.

2013. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ketten lesztek a tanúkkal, akkor gondolom az anyakönyvvezető is sejti, hogy nem fogtok nagy felhajtást csinálni.

Ha soknak lesztek,akkor viszont a násznépnek is jelezzétek.

2013. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

10 leszünk, és mindenki tudja, hogy nem akarunk nagyon kiöltözni, ezzel nincs gond.

Csak időpont foglaláskor ezt elfelejtettük mondani, viszont ha nem lényeges ezek szerint, akkor csak emiatt nem zaklatjuk az anyakönyvvezetőt.

2013. okt. 18. 20:21
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Még ilyet nem is hallottam.Abban esküdjetek amiben jól érzitek magatokat.Meglepetés biztos lesz...
2013. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Hjaj ez aranyos! Nem zaklatjuk az anyakönyvvezetőt:)


Nem! Ezzel nem zaklatjátok az anyakönyvvezetőt.

Nincs rá semmilyen előírás, törvény, hogy miben kell házasodni. Kutya kötelessége összeadni titeket akármiben vagytok. Leszámítva a szeméremsértő ruházatot persze.


És nem kell neki szólni. Semmi köze hozzá neki nem a ruhátokkal kell törődnie hanem azzal, hogy hivatalosan összeadjon. A többi nem tartozik rá és hidd el nem is érdekli őket.

2013. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ok, köszi a válaszokat (mindenkinek). Úgyis kell esküvő előtt menni még, egyeztetni a zenét, esetleg akkor azért szólunk.
2013. okt. 18. 20:47
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nagyon szimpi :) Ha egyszer végre mi is rávesszük magunkat az esküvőre lehet nekünk is hasonló lesz.Sok boldogságot :)
2013. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
63%-os, mondanám, hogy vicces vagy, de szimplán csak süt a hozzászólásodból a primitívség.
2013. okt. 18. 21:37
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

én szólnék, már csak azért is, mert ilyenkor ők is kicsípik magukat, és kellemetlen lehet neki, ha csinosabb meg jobban öltözött (bocs, de nem tudtam másképp megfogalmazni), mint maga a pár.

Irtó kínos lehet neki...

2013. okt. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9-es, ha olvastad volna a kommentemet, akkor tudnád, hogy a az a kevés fő, aki jelen lesz, tisztában van azzal, mit fogunk felvenni. A kérdés nem erre irányult (szerintem nem bonyolult értelmezni).

63%-os, te továbbra sem érdekelsz :)

Mindenki másnak ment a zöld.

2013. okt. 19. 00:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!