Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tételesen valaki le tudná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tételesen valaki le tudná írni, hogy mennyibe került az esküvője Budapesten? Pl. : anyakönyvvezető - x ezer, étel x főre - x ezer, ital x főre - x ezer, helybérlés - x ezer, stb? Nagy segítség lenne!

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Azt javaslom, hogy keress a neten egy rendezvényszervező céget, és kérj tőlük árajánlatot.


Az árajánlat nem jelent semmiféle elkötelezettséget, viszont megtudod, hogy kb. mibe kerül egy esküvő megrendezése, megszervezése.


A polgári esküvő költségvetését megkapod, ha bemégy az önkormányzati hivatalba.


Versenyeztess több rendezvényszervező céget, aztán válaszd a nektek leginkább tetsző szolgáltatást.


A rendezvényszervező cégeknek azt írd meg, hogy:

-melyik nap tartanátok és hánytól hányig

-kb. hányan lesztek

-milyen zenei szolgáltatást kértek

-milyen menüt képzelsz el (ebédre, vagy vacsorára, menyasszonytánc után, vagy éjfélkor stb.)



Ez a legegyszerűbb. A többit ők fogják felajánlani, vagy javasolni: pl. a terítés stb.


Itt sokan leírhatják a saját menüjüket, rendezvényüket, költségeiket, de azok egészen biztos, hogy nem fedik a ti egyéni elképzeléseiteket, nem számolnak a ti anyagi lehetőségeitekkel, s ami fontos, azzal, hogy hányan is lesztek az esküvőtökön, s mik a kettőtök egyéni igényei.


Sok boldogságot! :)

2013. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi még csak szervezzük a jövő nyári esküvőt, de eddig ezek az árak vannak:

- étterem svédasztalos, korlátlan ital (sör bor) kb.9.000.-/fő, rövidet mi viszünk be, nem számolnak érte pluszba semmit, terembérlet nincs

-fotós 120.000.- (egész nap ott van, egy másik nap lesz a kreatív fotózás, és lesz egy jegyes fotózás is)

-anyakönyvezetőnél nem kell fizetni, csak a plusz dolgokat (pezsgő, gyertyagyújtás, stb.) ez kb 10.000.-

Egyenlőre ezek vannak.

2013. okt. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

- anyakönyvezetőnél az alapdíjat fizettük, 35.000 Ft, nem kértünk semmi extra sallangot hozzá

- terembérlet nem volt, az étteremnél csak ki kellett választani melyik variációt kérjük és annak mennyi a Ft/fő ára. A legolcsóbbat választottuk 4000 Ft/fő (előétel, egyfajta leves, háromféle második nagy tálakon, desszert nincs, késő esti hideg étel van) + kialkudott liter ár a borra és sörre (erre nem emlékszem) + a rövidet külön álljuk (monitoron lehetett figyelni hol tart a fogyasztás). Tortákat, sütiket, későbbre salátákat lehetett hozni, volt nekik egy külön kis asztal (ezt a rokonok hozták mert mondtuk nekik, hogy lehet) + 2 üveg töményet. Ebből egy picit több lett behozva :)

- ruha kölcsönzés 100.000 Ft (van sokkal-sokkal olcsóbban is, csak én kb 2-3 hét alatt szerveztem le mindent, a második felpróbált ruhát kiválasztottam aztán ennyi, mert nem akartam a szervezéssel sokat foglalkozni)

- vőlegény ruha 60.000 Ft

- élő zene 20.000 Ft (déltől éjfélig, de ismerős volt)

- fényképész 20.000 Ft (déltől este 10-ig, ismerős volt és nem volt beállított fotozás csak spontán kép, kb 100 db., de egy idegen fotós is ennyi lett volna ugyanezekkel a paraméterekkel fele ennyi időre)

- taxi oda-vissza előre megbeszélt fix összegért (ismerős volt) azt hiszem 5000 Ft

- fodrász, smink próbával kb 8000 Ft


Amúgy az elsőként megszervezett étterem a házasságkötési hét hétfőjén visszamondta az egészet. Neten kinéztem egy szimpi éttermet, munka után bementünk a párommal és kb. negyed óra alatt lebeszéltünk mindent. Senkinek nem tűnt fel, hogy nem is abban az étteremben vagyunk ami a meghívón szerepelt :) az anyakönyvezetőnél mondtam mindenkinek, hogy jöjjenek a taxi után, együtt mozogjunk.


45 fő, kettőtől éjfélig kb 600.000 Ft-nál állt meg a költség.

2013. okt. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!