Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol tudnék venni kék harisnyak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék venni kék harisnyakötőt a menyasszonyi ruhámhoz?

Figyelt kérdés
Egy hetünk van még az esküvőig, és már csak ez az 1 dolog hiányzik? Minden mást megszerveztem, és elkészítettem, de a harisnyakötőről megfeledkeztem... segítsetek nekem....
2009. nov. 12. 10:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szexshopban megtalálod:)
2009. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szeintem esküvöszalonban is megkapod! Ahol a ruhádat vetted/kölcsönzöd?
2009. nov. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Fehérnemű üzletekben vagy akár itt, az interneten is, shop-okban. Sex-üzleteken kéket nem biztos, hogy találsz, inkább a nászéjszakára való darabokat...
2009. nov. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

A menyasszonyi ruhámat a teszveszről rendeltem, gyönyörű ruha, bár egyszerű, de nem az a lényeg (10 hetes terhes vagyok, és örülök ha addigra nem hízok túl sokat, és beleférek)

2009. nov. 12. 10:58
 5/14 anonim ***** válasza:

(Ezt megkérdezhetem hogy az esküvőre miért kell ez a kék harisnyakötő?)Nekem 2 hét mulva lesz az esküvőm de én ugy tudom hogy bármi lehet ami kék(Fülbevaló,nyaklánc,fehérnemű)

Ismerősnek volt egy másik gyürű rajta amiben kék kö volt.

2009. nov. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Volt már lánybúcsúd? Nálunk az a szokás, hogy a harisnyakötőt a menyasszony a barátnőitől kapja. Egyébként, ha kisvárosban laksz, és szokott lenni vásár, ott is lehet találni.
2009. nov. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A régi, az új, a kölcsönkapott és a kék tulajdonképpen szimbólumok. A régi a menyasszony családja közötti kapcsolatot jelképezi, emlékeztetve az arát a szülőkre és a gyermekévekre, valamint mindarra, amit elhagy. Az új a házassággal létrejött családi kapcsolatot testesíti meg. A kölcsönkapott jelképet elméletileg már férjhez ment, boldog házasságban élő asszonytól adja, így a sikeres kapcsolat záloga. A kék a tisztaság és a hűség jelképe, Szűz Mária jellegzetes színe. Mindezeken felül Angliában az ezüst is megjelenik, méghozzá hatpennis érme formájában, amit a menyasszony a bal cipőjébe tesz. Ennek megfelelően viselése gazdaságot és jólét hoz.
2009. nov. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jaj,bocs,azt hittem,azt kérdezte az előző,hogy miért kell valami kék,de látom,csak a harisnyakötőre utalt:-)
2009. nov. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
tudom, hogy bármi lehet kék, de én a harisnyakötőhöz ragaszkodom, nem tudom miért, azt ne kérdezd :D
2009. nov. 12. 11:43
 10/14 A kérdező kommentje:
lánybúcsúm pedig sajnos úgy néz ki, hogy nem lesz, mert mindenki dolgozik, de ha mégis lesz, akkor hétvégén.... a pech, hogy egyik barátnőm sem talált harisnyakötőt (sajna)
2009. nov. 12. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!