Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti is feszültek és idegesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is feszültek és idegesek vagytok az esküvőtök miatt?

Figyelt kérdés
Még csak beszélünk a dolgokról hogy hogyan tovább esküvő házépítés családalapítás és ezek tök jó dolgok és várjuk is őket!De néha annyira feszültek vagyunk hogy nem vagyunk önmagunk többször össze is kaptunk a párommal úgy ahogy ez elött nem!Azon kapom magam hogy nyitott szemmel félig meddig ébren fekszem éjjel az ágyban nem tudok elaludni jár az agyam folyamatosan más se jár az eszembe nappal sem lerágtam az összes körmöm!Wáá :) Más is érzet már így? 26L

2013. nov. 3. 09:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
persze! az esküvői előkészületek az jó "próba" a házasságra is. ráadásul mi egyszerre építkeztünk és készültünk az esküvőre.szóval kész rémálom volt. de túl éltük! azóta 2 gyerekünk van
2013. nov. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És azóta már lehiggadtatok?:) Mostmár olyan mint amilyen elötte volt vagy erősebb lett a kötelék?
2013. nov. 3. 09:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

a gyerekek miatt már nem olyan mint régen. most már miattuk vitatkozunk.. :D

mert nem mindig értünk egyet a gyereknevelésben.

de a kötelék erősebb igen!


ha tanácsolhatom nem vágjatok rögtön bele a babaprojectbe-legalább 1 évet szánjatok csak kettőtökre!!

2013. nov. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem voltunk....annyira

vagyis a férjem egyáltalán nem tűnt annak...


Én volt, hogy anyuval összeszólalkoztam, de ő feszültebb volt mint én...


Aztán az utolsó 2-3 hét...


Az gyilkos volt....


Azt álmodtam, hogy nem voltam ott a saját esküvőnkön (de megtörtént, csak nem emlékeztem rá)

Volt még egy az durvább volt, de komolyan nem ugrik be:)


1 éjjel volt, amikor nem tudtam aludni, ez 2 héttel az esküvő előtt volt.

aznap volt a próbasminkem, és nagyon nem voltam elégedett...nem én voltam, ahogy kifestett a sminkes, plusz hazafele már lefolyt...mondom mi lesz ha sírok? ráadásul 20 fős összejövetelt szerveztem másnapra, meglepetésből...amiatt is stresszeltem...

(végül sminkest váltottam, jól tettem)


Ezek után már pörgés volt, hogy minden meglegyen... igazából az emberek a hülye kérdéseikkel készítettek ki....


utolsó 2 nap pedig már "menyaszörny" kezdtem lenni...Azt hiszem sokáig bírtam...

Utolsó nap csak az van bennem, hogy egész nap kivoltam, és éjjel negyed 2 és még mindig az ültetésrendet állítjuk...az anyósom meg elkezdi, hogy a párom apja testvérének családját (unokatesóék) miért hívtuk meg...mert ők "idegenek" ezt így éjfél magasságában...a többi viselkedésére nem is mondok semmit,( elég legyen annyi, hogy a férjem a vacsi alatt majdnem hazaküldte, ő emiatt nem élvezte a lagzit:( )


amikro még csak beszéltünk a dolgokról amúgy az izgalmasabb volt.

az kb 3-4 éve volt nekünk, amikor összeköltöztünk. Mivel eezek megbeszélésével döntöttünk úgy...aztána lakásfelújítás izgalma emiatt a tervek ilyentén megvalósulása, akkor sok éjjel nem aludtam.


az esküvő kicsit más...fokozottan figyeltem, hogy ne idegeskedjem túl magam, mert hajlamos vagyok, és a vőfély figyelmeztetett, hogy baj lesz, rosszul leszek a vacsi alatt után, mert akkor jövök rá, hogy megy minden...és leereszt a testem.

(Így volt, a vacsi alatt rosszul lettem, kimentem a mosdóba, összeszedtem magam, 2 pálinkát megittam, és nem lett nagyobb baj, mi lett volna, ha nem számítok rá?)


kicsit hiányérzetem van, most hogy vége.

Benne van 5 hónap szervezése, és 1 nap alatt vége.... de az élet most folytatódik, vagy kezdődik ahogy vesszük...a bakik, és az anyós ellenére jól sikerült minden...egyet sajnálok, hogy így kibabráltak a férjemmel, és ezt soha nem fogom anyósak megbocsájtani... engem cseszegethet...engem bánthat...de hogy ezt elvette a fiától... nah mindegy...ez legyen a mi bajunk



Élvezd ki ezt az időszakot!

Nagyon szerettem, amúgy:) szerintem legközelebb akkor lesz ilyen, amikor innen elköltözünk, vagy /és amikor a gyerekünket fogjuk várni..:) már alig várom..



26/N

2013. nov. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem. Mi a lehető legboldogabban vagyunk. A sok átlagtól eltérően mi boldogok és kiegyensúlyozottak vagyunk az esküvőszervezés alatt is.

A Vőlegényem is boldog, örömmel szervezzük a dolgokat, soha nem voltunk még feszültek ez alatt.


23/N

2013. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó mennyi van még vissza az esküvőig?


(az utolsó 2 hétig én is ezt mondtam, amit te...amúgy egymással nem is volt gondunk...nem egymással voltunk feszültek...hanem csak úgy...hogy minden meg legyen rendben legyen , időre kész legyen...de arra, hogy 5 nappal az esküvő előtt lemondja a cukrász, az esküvő előtt 1 órával derül ki, hogy a tanúnak az ország másik felében az esküvője, hogy karambolozunk 3 nappal az esemény előtt nem lehet felkészülni...és feszültséget okoz...)

2013. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mármint a személyi igazolványa van az ország másik felében, ne az esküvője:DDD
2013. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, csak jó értelemben izgatottak. De nálunk nem lesz semmi felhajtás, velünk és a tanúkkal együtt leszünk 10-en :) A két szertartás után hazamegyünk, koccintunk, és ennyi.
2013. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ma 14:09 májusban lesz. Szerencsére már mindent elintéztünk, csak az egyeztetések lesznek hátra cukrász, virágos, étterem és meghívó kiküldése.
2013. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

:D:D ohhh nekünk az egész leszervezésre 5 hónapunk volt, a bejelentéssel együtt:)


kívánom, hogy feszültségmentesen teljen a további időszak is.... utóbb már én sem idegeskednék...Sok boldogságot!!

2013. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!