Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van valami karikagyűrű "babona...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami karikagyűrű "babona"? Ti ezeket mennyire veszitek komolyan?

Figyelt kérdés

Igaz,hogy pl. egy db kő a gyűrűben megtöri a folytonossàgot?

Mert én szeretnék majd bele egy követ.


2013. nov. 16. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Mi?? ilyenről még nem is hallottam. sztem ez baromság. ne legyél babonás :) nekem is lesz benne egy kő. nem egy kő fogja eldönteni a házasságot hosszúságát.
2013. nov. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
*házasságod
2013. nov. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallottam még ilyet. Az én karikagyűrűmben mondjuk nincs kő, csak az eljegyzésiben, de ha neked a köves tetszik, nyugodtan legyen köves!
2013. nov. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is hallottam erről, h ha kő van benne, vagy bordázott mintás, az akadályokat hoz majd a kapcsolatba. Minél jobban hisz benne valaki, annál inkább önbeteljesítő jóslattá válik. Az igazi kérdés, h TE mennyire hiszel benne, és veszed komolyan.

Én majd teljesen simát szeretnék, h a kapcsolatunk szimbóluma, a gyűrű egy tökéletes folytonos egész legyen.

és széleset, h ne csak hosszában, ha széltében is tartalmas mély házasságunk legyen :)

persze célszemély még nincs, de remélem az is eljön :) :)

2013. nov. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Van pár babona amit ismerek, van amít be is tartok, de nem a babona miatt:)

Hiszen nem vagyok babonas, régen rossz, ha ezen múlik.

1 a kő, a folytonosság megtörése...

2 a keresztbe féset a zökkenők az éetben

3 nem húzhatja lefele más a gyűrùt csak te (ez igaz más gyűrűkre is, de a karikából alakult ki

4 nem próbálhatja fel senki, a másik változatban pedig hajadon eladósorban lévő nő nem próbálhatja fel..


Keresztbevésés és a kő sem tetzsik, így nincs...más nem húzza le, mert úgy nem jön le:)

2013. nov. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És ha hosszàban van vonal végig a gyűrűn,az is megtöri?
2013. nov. 17. 10:24
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezek marhaságok...az érzések, amivel kiválasztjátok, megveszitek, hordjátok...csak ezek számítanak!!

Nekem egy fontos elvárásom volt: a két gyűrű legyen teljesen egyforma!!! A méretét leszámítva. Nekem már nem fért bele, hogy az enyémbe van kő...úgy nem lett volna egyforma. De ez szerintem egyéni igény, és nem babona.


25N

2013. nov. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert az is folytonos...nem tör meg semmi kört...:)



De ez szerintem is inkább izlés kérdése


(Utolsó, nekem is pont az volt, hogy mindenképpen egyforma legyen:):)

2013. nov. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! :)
2013. nov. 17. 11:50
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

a menyecskeruhával kapcsolatban én nagyon tartom a babonát, h az szép csinos, rövid, piros kell legyen. Az ismerettségi körömben, ezeket láttam:

- akinek szürke volt: meghalt a férje

- akinek kék: nem teljesen egészséges lett a babájuk

- akinek hosszú díszmagyar: egyik elvált, másikéknak akadtak balhék rendesen.


lehet véletlen összefüggés, és semmi köze a történéseknek a ruhához, de én tuti rövid pirosban leszek.

2013. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!