Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » La Mariée Budapest szalonból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

La Mariée Budapest szalonból kölcsönzött már valaki menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés
Innen jó néhàny ruha tetszik... Milyen àrban van nàluk a ruhakölcsönzés?
2013. nov. 17. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem rendeltem ott...

de tudom melyik és nagyon nem jött be!

Ajánlanám bettyna szalont oktogonál ! Leg szebb ruhák vannak ott!

2013. nov. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a vàlaszt!

Tudom melyik a Betty szalon...

De ott a ruhàk nagy része tipikusan habos-babos,giccses és ràadàsul óriàsi abroncsok vannak a ruhàk alatt. Én nem abroncsos ruhàt szeretnék,mert még szalagavatón elment,de a lagzimra semmiképpen sem szeretnék ilyet. Nem igazàn az én vilàgom,de ízlések és pofonok. :)

2013. nov. 20. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia én adtam első választ:)

Esteleg csepel karolina szalon?

Ott vannak még egyszerű de nagyon szépek:)

2013. dec. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ez a szalon a legexkluzivabbnak tűnik az egész országban. Szerintem bátran jelentkezz be egy időpontra próbálj fel pár ruhát, és személyesn érdeklődj az áraikról, ill. kedvezményeikről.
2014. máj. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Makos Krisztina válasza:
Ha azt szeretnéd, hogy szép állapotú ruhát vigyék el pár nappal az esküvői előtt, ide gyere! A barátnőm is innen vitte a ruháját és tényleg szép volt az igazit ásnak és elvitelkor! Úgyhogy megéri az árkategóriájuk, mert minőségi ruhákat adnak ki, szép állapotban és a kiszolgálás is nagyon készséges!
2014. jún. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!