Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ehhez a menyasszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ehhez a menyasszonyi ruhához milyen csokor passzolna?

Figyelt kérdés

Ruha:

[link]


Pl. ez a csokor?

[link]


Vagy csak valami barack-fehér csokor?


2013. nov. 18. 22:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

Kiscsillag, ez nem csokor.:)

De jó a barack szín.

2013. nov. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Tudom, hogy nem csokor kinézete van, csak valami ilyesmire gondolok... :)

Csak maga a ruha sem annyira egyszerű és ez a csokor már nem lenne-e túl sok hozzá?

2013. nov. 18. 23:06
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Mindegyik szép, de a ruhához én valami egyszerűbb csokrot képzelnék el magamnak. Fehér és halvány rózsaszín virágokkal mondjuk (imádom a rózsát, szóval nekem az lenne).
2013. nov. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, mutasd meg a képet a virágkötőnek és bízd rá, milyet köt hozzá!:)

Biztos ízléses lesz!

Szerintem kisebb, kerek csokor legyen, ne lógjanak ki belőle kardvirágok meg hosszabb szálak, akkor jó lesz!:)

2013. nov. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

A képen látható színben és virágokból összeállított csokor remek lenne. Nem fehérrel csináltatnám, a pasztell árnyalatú kék számomra mégjobban kiemeli a ruha barackszínű díszítéseit, különlegesebb. A fehéret eleve nem szeretem a csokrokban, mert túlságosan egybeolvad a ruhával, semmilyen hatású.


Szóval nagyon jó választás.

2013. nov. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja és egyetértek azzal, hogy kicsi, gömb alakú csokrot köttetnék!
2013. nov. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Salx Narval ***** válasza:
100%
Lehet, hogy régimódi vagyok, ráadásul férfi, de én egy diszkrét fehér csokrot választanék ehhez a gyönyörű ruhához.
2013. nov. 19. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Vagy elegáns fehér, egyszínűt,

vagy elegáns rózsaszín csokrot választanék, azt is egyszínűt. Nekem a több féle virág, több szín nem annyira elegáns ilyen ruhához.

Ruha tényleg gyönyörű!!!!!

2013. nov. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Fura ez a ruha... nagyon szép, de fura. Ha tényleg ott van a dereka, ahol a képen, akkor a csajnak legalább két méter hosszú a lába... Vagy csak rettenetesen hülyén van fotózva, de így nagyon aránytalan.

Amúgy én is egy egyszerű barack-fehér kis gömb csokrot választanék hozzá.

2013. nov. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. nov. 19. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!