Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívót csinálni vagy rendeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívót csinálni vagy rendelni érdemes?

Figyelt kérdés
Van egy oldal, ahonnan kb 50 meghívót 5-10 ezer ft-ért tudnék rendelni. Csinálni Érdemesebb? Ha igen honnan vegyek anyagot, papírt hozzá? Vagy pl van, ahol arany színű a betű, olyat hol tudok nyomtatni?
2013. nov. 22. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

A mi esküvői meghívóinkat én csináltam.Lehet kapni papírboltban meghívókat.Mondjuk nem voltunk sokan mert nem vagyok nagy híve a nagy létszámú lakodalmaknak,na de visszatérve én magam írta a szöveget is bele mindenkinek személyre szólóan.Lehet a neten találni jó szövegeket,max kicsit át kell fogalmazni.Nálunk a családban van rendőr,borász,horgász stb. és mindenkinek a megfelelő szöveg volt írva.Hozzáteszem nagyon tetszett mindenkinek,pláne hogy kézzel volt írva.De ha túl sokan lesztek akkor ez nagyon nagy meló.

Én így olcsóbban jöttem ki.És személyesebb is volt.

2013. nov. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Én barátnőméknek csináltam. A 2007-es office-ban van eseményszerkesztő, ebben lehet meghívót is csinálni. Töltöttünk még le hozzá mintákat, megszerkesztettem, vett számára tetsző vastagabb papírt, arra ki lett nyomtatva és ketten aláírták. Mindenkinek nagyon tetszett és sokkal olcsóbban jött ki.
2013. nov. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Csinálni csak akkor érdemes, ha nem vagy lusta megfelelő minőségű papírt venni (de ez eleve többezer ft), van vágógéped és nagyon jó lézernyomtatód. Arany színűt eleve csak speciális géppel lehet nyomtatni.


Ellenkező esetben 10 méterről látszani fog, hogy otthon gyártott sufni-meghívók.

2013. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor érdemes házilag készíteni, ha kifejezetten szeretsz ilyesmikkel foglalkozni, esetleg eszközeid is vannak hozzá. A papírok kis tételben drágák, a házi nyomtatók nem viszik a vastag, szép tartású kreatív papírokat, így a nyomtatásért egyébként is fizetni kell. Összességében kb. ugyanannyira jön ki házilag, mint rendelve, 20-30%-ot lehet max. megtakarítani vele.
2013. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Időm is van még eldönteni. Szeretek amúgy kreatívkodni, és van olyan nyomtatónk is ami viszi a vastagabb papírt. Az eseményszerkesztőt pedig meg fogom nézni. De a többi ötlet is tetszett! :)
2013. nov. 22. 19:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5-10 ezerért meg tudod venni az 50-et, akkor érdemes azt választani, ha a spórolás a lényeg. Otthoniból nem jössz ki olcsóbban, az biztos!
2013. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Ha otthon csinálod, akkor egyedi, és szerintem olcsóbb is. Én is itthon csináltam.
2013. nov. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez függ a kreativitásodtól is,de szerintem mire mindennek utánajársz ,beszerzed megcsinálod,addigra jóval több lesz,mint egy közepes árfekvésű,de igényes meghívó.

Én nagyon szeretek DIY dolgokkal foglalatoskodni,mégsem fogtam hozzá.láttam mások sk.meghívóit és elvette a kedvem.

1-200 Ft-ból /db nem nagyon jön ki olyan ,amit igényesnek tartanék.neten rendeltük,kb 6000volt 50db postával.

Előtte hetekig net+mászkálás üzletekbe,hogy mit hol hogyan,mennyiért...5000alatt nem fogsz kijönni,ha szép papír ,arany betű stb...szeretnél

2014. márc. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!