Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha vkiről tudom, hogy nem fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vkiről tudom, hogy nem fog tudni eljönni az esküvőnkre, azért illik meghívni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem igen. Amikor apám meghalt, abban az évben volt az unokatestvérem esküvője, tudták, hogy nem mehetünk el mert gyászolunk ennek ellenére meghívtak minket, sőt másnap az anyukája hozott nekünk a tortából, hidegtálból, sütikből stb. Később a fiatal pár ugyanúgy eljött hozzánk megköszönni, hogy "voltunk az esküvőn" mint a többieknek. Tőlünk akkor kaptak ajándékot is.
2013. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az esküvőnk körül fog szülni a barátunk felesége. Nyilván nem várjuk el, hogy eljöjjenek, főleg, hogy 300 km-re kellene utazniuk.Köszi a választ!
2013. dec. 15. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés! Én úgy voltam vele, hogy illik, már legalább a gesztus miatt, de mikor meghívtunk az esküvőnkre egy rokont, aki messze lakik és akkor volt olyan két-három hónapos a kisbabája, csúnyán megsértődött miatta. Úgyhogy most már végképp nem tudom.
2013. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Illik. Ez a gesztus azt jelenti, hogy szívesen látjátok, ha eljön. Az olyan izé, hogy azért nem hívjátok meg, mert úgysem tud jönni... kicsit olyan szagú, mintha egy meghívón spórolnátok.
2013. dec. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben felhívnám őket, hogy tudok a körülményeikről, és nem is várom el, hogy eljöjjenek, de ennek ellenére postázni szeretnék nekik meghívót, mert szívem szerint azt szeretném, hogy ott lehessenek velünk azon a napon. Ha valaki ezen megsértődik, arra nem tudok mit mondani. :)
2013. dec. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak azért merült fel,mert már jártunk úgy,hogy mi sem tudtunk elmenni egy esküvőre,és aztán el sem küldték a meghívót,pedig akarták,hogy menjünk.Engem ez meglepett anno,én is úgy gondolom,hogy illik.Kérdés megválaszolva!:-)Köszi!
2013. dec. 15. 21:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi az ilyeneknek megmondtuk, hogy meghívjuk, szívesen látjuk, de megérjük azt is, ha nem tud eljönni, nincs semmi baj.
2013. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!