Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen típusú ruha állna jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú ruha állna jól nekem, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

160cm vagyok és 58 kg.(sajna a plusz az a pocakomon van,amit az esküvőig szeretnék leadni)

Kis melleim vannak,nem tudom melyik fazon lenne a legelőnyösebb nekem.

A pánt nélküli ruhák tetszenek,de félek hogy azt egész este igazgatnám csak.A nyakpántos ruhák is tetszenek,de nem tudom az alacsonyabbaknak is jol áll?Lehet ami megtetszik az rajtam szörnyen néz ki,de aki hasonlo testalkatú,kérem irja meg neki milyen ruhája volt!(akár képpel is)

Köszönöm!!


2013. dec. 17. 07:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egyelöre csak kritikát mondok (nem bántásból). Ha kis melled van, akkor a pánt nélküli kimondottan elönytelen, mert csak a pocakodra tereli a figyelmet - mert ha olyan szoros a füzö, hogy ne csússzon, akkor úgy néz ki benne a menyasszony, mint a hurka. Ezen kivül majdnem mindenkinek csúszik és szerintem borzasztó ronda, amikor fél percenként rángatják fel, hogy ne essen ki a mellük.


A kisebb mellhez elönyösebb az olyasmi fazom, ahol a mellrészen húzás, vagy fodor van, ami kicsit erösít.


Ha alacsony vagy, akkor semmiképpen nem válassz sokfodros, széles, feltüzdelt szoknyarészt, mert attól alacsonyabbnak és szélesnek tünsz. Inkább valami egyenesebb vonalú és függöleges szabásvonalú ruhát keress, mert a hosszanti varrások nyújtják az alakot. A nyakpántosak között lehet olyan, ami jól állna neked.


Azt írtad, hogy fogyni akarsz az esküvöig, de azt nem, hogy mennyi idöd van erre. Mert ha 10 kg-ot akarsz leadni és erre van egy hónapod, akkor semmi esélyed sincs rá, ha még van fél éved, akkor igen szép eredményt tudsz elérni.


Javaslom, hogy próbálj fel több fazont különféle helyeken, és kérj meg valakit (barátnö, testvér), aki lefényképez benne elölröl, hátulról, oldalról - mert a képeken sokkal jobban látod, ha valamelyik elönytelen. (Sok szalonban a tükrök karcsúbbnak, nyulankabbnak mutatják az alakot, mint a valóság)

2013. dec. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Ilyesmi lehetne:


[link]


[link]


[link]


Ilyen NE!!!:


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. dec. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

fél évem van és 4-5kg kéne csak.

nem tetszenek amugy a nagyon fodros széles alju ruhák.

2013. dec. 17. 08:22
 4/11 A kérdező kommentje:
amugy a 3. link tetszik:) köszi:)
2013. dec. 17. 08:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmik:

[link]


[link]


[link]


[link]


Szóval a görögös fazonúak.

Vagy romantikusak:

[link]


[link]


[link]


Semmiféleképp nem pánt nélküli, eleve nem szeretem, de kis mellel csak igazgatnád egész nap (nagy mellel is...) a pocid takarására pedig a lehetőségek:

fűző, olyan ruha amin valami masni, vagy övféle van, illetve a mell alatt szűkülő fazon

Szerintem legalábbis. Az öves-masnis dolgot lehet cáfolják, de szerintem az pont a husikon áll jól.

2013. dec. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Dupla push up melltartóval, mindenképpen pántos ruha, ami mell alatt van összehúzva, és mindenképpen A vonalú, kicsit vastagabb anyag, hogy ne simuljon vissza a hasad alatt.

Nem kellenek fodrok, mert az esetleg csak hangsúlyozná azt ami előnytelen.

2013. dec. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszem, a láncing, abból is a kisebb fazon, hogy ne ess benne hasra.
2013. dec. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,amit linkeltetek,abbol az A vonaluak jönnek be inkább.
2013. dec. 17. 10:30
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Az empire fazon nagyon elegáns, és éppen a te alkatodra való. Kicsi mellen mutat jól, a pocakot jótékonyan takarja, és mivel nem széles a szoknyarésze, nem nyom össze.


[link]

[link]

[link]


Amit a legszigorúbban kerülnöd kell ezekkel az adottságokkal, az a sellő fazon.

2013. dec. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsonak:szerencsére nem tetszik a sellő fazon,kiráz tőle a hideg is:)
2013. dec. 17. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!