Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezüstgyűrűvel eljegyezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezüstgyűrűvel eljegyezni valakit olyan, mintha az Asia Centerbe vinnéd vacsorázni? Miért nem lehet ezüst karikagyűrűm?

Figyelt kérdés

1 éve volt az eljegyzésünk, egy cirkónai köves ezüst gyűrűt kaptam. Most fogjuk megvenni a karikagyűrűket. A párom festő, mivel ő úgyis csak ritkán hordaná ezüst karikagyűrűt veszünk neki. De ragaszkodik ahhoz, hogy nekem arany legyen. Nem áll olyan jól anyagilag, hogy egy 50 ezres gyűrűt vegyen. De ahogy ismerem összespórolná rá a pénzt. Inkább nem enne. Mindenki a környezetemben azt mondja, hogy igenis arany gyűrű kell, és úgy néznek rám mint egy ufóra, amikor azt mondom hogy márpedig én egy ezüst gyűrűnek sokkal jobban örülnék.

Pont az előbb olvastam ezeket itt az oldalon:

"Egy eljegyzési gyűrűnek már azt is illik megmutatnia, hogy a választott nőt nagyra értékeled, és szándékaid komolyságát csak komoly gyűrű támaszthatja alá. (A férfi egyhavi jövedelmének megfelelő árú.)"

"Ezüstgyűrűvel eljegyezni valakit olyan, mintha az Asia Centerbe vinnéd vacsorázni."


Tényleg velem van a gond? Most azért várjunk még több hónapig, meg azért spóroljon egy csomót, hogy tudjon nekem venni egy aranygyűrűt, mert ezt így illik?



2014. jan. 3. 21:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%

Ez hulyeség. Olyan gyűrű legyen, ami nektek tetszik, ne más mondja már meg.


Ha meg nagyon érdekli más véleménye a párodat, mondjátok, hogy fehérarany.

2014. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
66%

Lehet h velem van a gond,de ha 1x eljegyezne a párom,én annak is örülnék,sőt ilyeneknek is!


Engem arany gyűrűvel nem fog az biztos,mivel megbeszéltük se neki sem nekem nem tetszenek!Na meg én nem adok más véleményére,ezek szerint TE igen..ami szomorú!


[link]

2014. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
41%

Én nem rossz indulatból mondom, de szerintem tényleg ne válasszatok ezüst karikagyűrűt. Nem olyan strapabíró és időt álló, ami egy karikagyűrű esetében szerintem "bűn". Egy életre választja az ember, bírjon is ki annyit.

Egy ezüst gyűrűnek elég ha párás helyen hagyod és megfeketedik, vagy gyógyfürdőbe mész vele és megfeledkezel róla. Meg lehet tisztítani, de sosem lesz már olyan szép mint előtte.

Rengeteg olyan anyagból készítenek már karikagyűrűt, amik sokkal strapabíróbbak, mégsem olyan eszeveszett drágák. Ha nem aranyat szeretnétek, akkor nézzetek egy kicsit jobban körül és legyen szempont az időtállósága.

2014. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
80%

Tök hülyeség!

az ezüstnek olyan a színe, mint a fehéraranynak. Nekünk az lesz (fehérarany), de simán elmenne ezüstnek is, ránézésre a kutya nem mondja meg, hogy mi az. Főleg, hogy a fehérarany karikagyűrű manapság nagyon népszerű. Egyébként meg olyan gyűrűt vesztek, amilyet akartok, nem kell senki véleményével foglalkozni, nem ezen múlik a boldogság!

Sok boldogságot! :)

2014. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
61%

"Egy eljegyzési gyűrűnek már azt is illik megmutatnia, hogy a választott nőt nagyra értékeled, és szándékaid komolyságát csak komoly gyűrű támaszthatja alá. (A férfi egyhavi jövedelmének megfelelő árú.)"



hááááát én nem megfelelési kényszerből vennék jeggyűrűt, hanem a magunk örömére... egyebet nem tudok mondani....

2014. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy gond, nekem akár gyűrű se kéne, ha a párom nem engedhetné meg magának s nélkülözne miatta... Nem a gyűrű anyaga számít, még csak nem is a gyűrű léte. Más, ha valaki sajnálja a pénzt egy aranygyűrűre, mert smucig s más, ha nem telik rá vagy nem tartja fontosnak, de a párját szereti és áldozatokra is kész érte adott esetben... Szerintem jól gondolkodsz :)
2014. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%

engem ezüsttel vettek el

és?

fel sem vettem volna ha arany - lévén utálom ....

2014. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%
én ki nem állhatom az aranyat :)
2014. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
87%
Szerintem ne foglalkozzatok más emberek véleményével (nem csak ebben az esetben, egyébként sem), éljétek úgy az életeteket, ahogy nektek tetszik! Nem a gyűrű a lényeg, hanem hogy tényleg szeressétek egymást!
2014. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%

Az ember attól felnőtt (a boldogságnak ez a kritériuma), hogy hoz egy döntést. Azt, hogy azt választja, ami neki jó, és nem azt, amiről azt gondolja, hogy másoknak jó.

Azt az árat pedig, hogy mit szólnak mindehhez mások, hajlandó megfizetni a döntéséért nap mint nap.

Szokd meg, hogy sokaknak nem fog tetszeni, amit teszel és rosszallni fogják. Ez az ára annak, hogy megteszed, amire vágysz.

2014. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!