Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek hány órakor lesz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hány órakor lesz az esküvőtök a miénk így jó lesz?

Figyelt kérdés
Nekünk 18:00-kor lesz a Templomi szertartás és 19:30 kor a Polgári szertartás június hónapban!Igazából az lenne a kérdés hogy nem túl későre esik szerintetek?A közeli családtagok és egy két kolléga hatására és persze a napi rendünk miatt is azt javasolták hogy legyen minél később hát mi akkor 17:00 és 18:30 ra gondoltunk de most így jött ki a lépés hogy csak ekkora kaptunk időpontot!Mindenkinek tetszett ez így csak a testvéremnek nem hogy 18:00 kor már a vacsora szokott kezdődni máshol!
2014. jan. 7. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
de igen, túl késő.
2014. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Hát nekünk 4-kor volt a polgári, 5-kor a templomi és 7-8 körül a vacsi. Nem gáz szerintem, ha addig gondoskodtok valami velkám-ról. Kicsit későinek tűnik, de alapvetően, ha mindenkinek megfelel, akkor semmi gond :) kb. 1 órával van később, mint az átlag :)
2014. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
hát tényleg későn van. de ha amúgy mindenkinek tetszik így csak a tesódnak nem akkor majd bele törődik
2014. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem késői ez az időpont. Én úgy csinálnám, hogy mondjuk 3-kor polgári, 4- fél 5-kor templomi és 6-fél 7-től vacsora.
2014. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó vagyok, de ha csak a tesódnak nem tetszik és a többieknek igen, akkor szerintem nem gond.
2014. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Én ebben az esetben - mivel úgyis van templomi szertartás - egyszerűen kihagynám aznapra a polgárit. A polgári szertartást le lehet tudni kettesben is két tanúval, hivatali időben. Így már gratulációkkal együtt is végeznétek 7 óra körül, és kezdődhetne a vacsora és a buli, ami így szerintem tökéletes lenne időben.
2014. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Miért ne lehetne jó? Valóban kicsit későn lesz, de gondolom nem hasra ütés szerűen szerveztétek, vagyis TI így tudtátok megoldani, NEKTEK így jó. Sajnos a szervezés nehéz, egy ember is boríthat mindent, vagy épp a másik oldalról nézve, egy-két ember miatt nem lehet mindenkit megszívatni.

Nálunk pl. az a "kellemetlen", hogy hosszabb szünet lesz a tervezettnél a polgári és a templomi között (majdnem három óra, kevesebbet szerettünk volna), mert egy fontos családtagunk csak úgy tud odaérni a munkából. Ő viszont számunkra fontos ember, ezért megoldottuk, és senkinek sincs ezzel problémája szerencsére.

2014. jan. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is késő.
2014. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lesz a fotózás? Messze van a polgári szertartás a vacsora helyszínétől?Sok lesz a gyerek? Csak esküvői vacsorát vagy lagzit is tartotok? Terveztetek éjféli kajálást?
2014. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Azt is nézd, hogy ha fél9-9kor álltok neki enni, az kitart 1 órán keresztül, éjfélkor senki se lesz éhes és rátokromlik a kaja, ha megrendelitek. Szerintem is késő amúgy...
2014. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!