Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Régóta házasságban élők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta házasságban élők (legalább 1-2 éve), utólag is úgy gondoljátok, hogy az esküvőtök volt életetek legfontosabb napja? Vagy csak egy szép emlék, és kész?

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 09:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%

Én akkor sem gondoltam úgy, hogy ez lesz a legfontosabb...

Egyszerűen fontos, szép, de nem a legfontosabb.

Amúgy sem akarom, hogy egész életemben egyetlen egy igazán fontos nap legyen, mert akkor benéztem. Az összes napom legyen szép és fontos, ne csak egy. Vagy legalább is próbáljunk meg így élni.

2013. nov. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
69%

Nem. Az csak egy szertartás, hogy összetartozunk. Igaz, nem is csináltunk belőle "álomesküvőt"

Ezt csak mostanában hiszik ennyire fontosnak..

2013. nov. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%
Nem érzem úgy, akkor sem éreztem, ezért nem is csináltunk nagy felhajtást. Számtalan más közös emlékünk van már, amik fontosabbak és emlékezetesebbek. Szerintem sokan eltúlozzák azt az "életünk legfontosabb eseménye" dolgot, közben elfelejtenek figyelni másra. Egyébként esküvői meghívók készítésével foglalkozom már régóta, így nagyon sok ifjú pár izgalmait végig kísértem már, de valahogy soha nem tudok vele azonosulni. kb. fél évet végig szenvednek, izgulnak, hogy minden tökéletes legyen és mikor eljön a nagy nap, akkorára dagad az izgalom, hogy nem is tudják élvezni és lazán átélni buliként az egészet.
2013. nov. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
82%
Nem érzem így. Nekünk viszonylag nagy esküvőnk volt (100 fős), 1 évig készültünk rá, így volt egy szépen megszervezett, gyönyörű és persze nagyon fontos napunk, de a legfontosabb napnak a fiunk születésének napját érzem.
2013. nov. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
86%

Igen, nagyon fontos nap volt az esküvőnk napja, amit aztán még sok nagyon fontos nap követett. (Épp mostanában szeretnénk digitalizálni a VHS kazettás esküvői videónkat, hogy a gyerekekkel újranézhessük.)

Az életünk legfontosabb eseményei egyébként nem egy-egy naphoz köthetőek, inkább időszakokhoz.

20 év alatt sok ilyen volt :-)

2013. nov. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
72%
Anyámék nem voltak hajlandóak eljönni, anyós bele akart szólni mindenbe, sajnos előtte kellett albérletet váltanunk, nem kaptuk vissza a kauciót, így elúszott százezer forint... megfogtam a párom, összeházasodtunk két tanúval, így annyira nem volt emlékezetes, se fontos, annyira szép emlék sem... de azóta van ezer másik :)
2013. nov. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
73%
Nekem másfél éve volt az esküvőm és akkor is és most is azt mondom, hogy életem egyik (de nem az egyetlen) legszebb napja volt.
2013. nov. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
74%
bocs hogy iylet mondok, de sztem tök gáz hogy egyes emberek életében ez enyire nagy szám. A hétköznapok nem lehetnek szépek aradandóak? Ha nem így élsz, akkor baj van..
2013. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
66%
"Régóta" 2 éve vagyunk házasok. Az esküvő egy szép emlék , nem volt nagy felhajtás.
2013. nov. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
31%
nem. azt hitem, az lesz. de az egyik momentumra az itteni válaszadók olyan ocsmányságokat írtak, hogy azóta is életem egyik legborzalmasabb napjaként emlékszem rá
2013. nov. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!