Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek az Ananász...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az Ananász esküvői ruhaszalonról? Ki volt ott mostanában?

Figyelt kérdés
Másfél év múlva lesz az esküvőnk, de én már alig várom, hogy ruhákat próbálgathassak. :) Szerintetek másként kezelnek, ha nem idén lesz a lagzi, tehát még valószínűleg nem foglalok ruhát, mert addig még kijön egy kollekció?

2014. jan. 9. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Nem estél egy kicsit túlzásba? Másfél év? Addig simán szakíthattok is....
2014. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 ismerősöm volt ott,nagyon meg volt elégedve. Azt mondta,kedvesek és segítőkészek voltak a szalonban. Én is fogok majd oda menni ruhát próbálni,mert én is pont ott néztem ki pár ruhát. Sok boldogságot!
2014. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Nem, nem estem túlzásba, és a párom is ennyire lelkes, vagy még jobban. Tudom, hogy bizarr manapság, hogy két ember ennyire össze akar házasodni, de nagyon szeretjük egymást, és erre vágyunk. :) Itt nem arról van szó, hoyg "jajj csak vegyen már el valaki", hanem egymáson van a hangsúly.

Lehet, hogy 1,5 év múlva szakítunk, de az is lehet, hogy 10 év múlva elválunk, vagy 3 év múlva elcsap a villamos. :D Ez mindenkinél benne van a pakliban. De nem pocsékolnám az időmet a szervezésre, ha nem lenne elég komoly a kapcsolatom. Akkor én magam szakítanék. (3 éve vagyunk együtt egyébként).

Ki mondja meg, mikor kell elkezdeni a szervezést? A jó fényképészek/zenészek/ruhák már egy évvel előtte elkelnek.


A 2. válaszolónak köszönöm, hogy a kérdésre fókuszált :)

2014. jan. 10. 11:52
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó szalon, én is ott találtam meg a ruhámat, és több ismerősöm is járt ott, a kiszolgálással mindenki nagyon elégedett volt.


Viszont idén elmenni próbálni ruhát még korai szerintem. A többi dolgot lefoglalhatjátok már idén is, mert a legnépszerűbb szolgáltatók már simán elkeltek idén is a szezon végéig. Több vőfélyt, fotóst ismerek, akinek november elejéig minden szombatja foglalt! Így ha jövő nyáron lesz az esküvő, simán elkezdhetitek a szervezést, hiszen így még válogathattok és nem kell beérnetek azokkal a szolgáltatókkal, akiknek még épp van szabad időpontjuk.


A ruha azért más téma, mert minden évben jön ki új kollekció, és ha most lefoglalnál egy modellt, lehet, hogy később megbánnád, mert a friss darabok között találnál megfelelőbbet is.

2014. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Az Ananászt nem ismerem, de szerintem simán elmehetsz próbálni, mondhatod, h idén lesz az esküvő MERT:

nekem idén júniusban lesz az esküvőm, elkezdtem a ruhák nézegetését a neten, több stílust is kinéztem, azonban amikor felpróbáltam őket volt amelyik az én alkatomra előnytelen volt. A végén egy olyan ruhát választottam, amit az eladó hölgy ajánlott, szuperul áll és a fénykép alapján nem is próbáltam volna fel.

Tehát, lehet, hogy egy jó támpont lesz, hogy milyen szabásúak állnak jól.

Bár lehet, hogy olyan alkat vagy akin még egy zsák is mutatós :)

Sok boldogságot!

2014. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nagyjából tudom, milyen fazon áll jól. A-vonalút szeretnék, az amúgy is szinte mindenkinek előnyös :) A net alapján az Ananászban van a legnagyobb választék azokból a ruhákból, ami nekem tetszik, minőségileg is nagyon ott vannak. A Royal szalon honlapján is láttam 1-2 szép darabot, majd oda is benézek.


Ezek szerint a ruhákat nem foglalják le olyan gyorsan, mert mindenki megvárja a legújabb kollekciót?


Sok boldogságot kívánok mindkettőtöknek! :)

2014. jan. 10. 22:02
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen, és a 2014-es kollekció még csak december táján jött ki. Persze, ha neked nem fontos, hogy a legfrissebb modellek közül válassz, akkor már most is próbálhatsz, de megvan a kockázat, hogy később beleszeretsz egy újabb ruhába. :)
2014. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm idén megy férjhez, és ő innen kölcsönzi a ruháját, úgyhogy gondolom, elégedett:)
2014. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én voltam az ananászban. Hol is kezdjem? A nő iszonyat böszme volt, húzta a száját mindenért, egyáltalán nem volt segítőkész. A 38-as ruhákról folyamatosan úgy beszélt, hogy "ezek a nagy méretek". A próba végén majdnem hogy kidobott minket, egyébként pedig megjegyezte, hogy az esküvőig nem kéne híznom. (Tök átlagos testalkatú vagyok amúgy). A ruhák pedig mérethiányosak, a legtöbb nagyon agyonhasznált volt, kibolyhosodott és megsárgult. Alig volt választék. Senkinek nem ajánlom ezt a szalont!!
2014. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Esküvői szakmában dolgozok, csak ajánlani tudom őket, minden menyasszonyunk nagyon meg volt elégedve velük. Rendesek, korrektek, gyönyörű ruháik vannak és nem erőltetnek rád egy ruhát csak azért, hogy eladják, meg merik mondani, ha valmi nem áll jól. Ne keseredj el, ha nem találod meg azonnal a ruhád, de jó döntés ott kezdened! :)

Nekem 1 év 3 hónap és most fizettem ki a foglalómat a varrónőnél. Nem korai. :)

Ha gondolod, megvárhatod az őszt, akkor vannak a legtöbb helyen akciók és akkor tudják megmondani, mikor lesz új kollekció, ha van már katalógus, akkor úgy tudnak ruhát rendelni, hogy tudják, Neked pl. melyik tetszik. Az előre gondolkodás itt is nagyon sok előnnyel járhat. :)

2014. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!