Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek volt esküvője külföldön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt esküvője külföldön?

Figyelt kérdés

A tervek szerint a barátom idén ősszel-télen a Fülöp-szigetek fog dolgozni, a hasznosat összekötnénk a kellemessel, és összeházasodnánk odakinn.

Akinek volt már egzotikus helyen esküvője, mesélne róla, milyen volt? Esetleg tudnátok megbízható irodát ajánlani?


2014. jan. 15. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk külföldön volt, Amerikában, de mindent magunknak intéztünk, nem irodán keresztül, mert így sokkal kevesebbe került minden. Ha mégis irodát választotok, nehogy elmondd, hogy esküvőre utaztok! :)
2014. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a válaszodat :)


Az utazást privát intézzük, mert a barátomnak a cége fizeti az övét, az enyémet pedig mi. De az esküvő helyszínét, megrendezését így is-úgy is ki kell fizetni, és inkább fizetünk kicsit többet, ha cserébe minden tökéletes. Ezért keresünk irodát. Nem utazásit, hanem esküvő szervezőit :)

2014. jan. 16. 08:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Két tanús esküvőt szeretnétek, vagy meghívnátok azért egy szűkebb vendégkört?


A szolgáltatók egy részével jobban járhattok ha innen "viszitek" Őket. Külföldön,elég sok helyen még az utazás és a szállás kifizetése után is olcsóbb innen vinni a legjobb szolgáltatók valamelyikét mint ott keresni egy helyi középkategóriásat. Voltam már így külföldön esküvőt fotózni. Ha érdekelnek a referenciáim, írj privátot!

2014. jan. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak mi lennénk ketten :) Találtam egy olyan irodát, akik szerveznek esküvőt, kifejezetten egy párra. Írtam nekik, még nem válaszoltak, viszont ha valaki saját tapasztalatot ad egy irodáról, az mindig jobb, mintha önmagukat fényezik.

Kérdeztem azt is, van-e fotósuk... :) Igazából azt szeretnénk, ha minden elő lenne készítve. Mondjuk kapnék egy fodrászt és egy sminkest, utána az óceánparton lenne egy fotózás és egy rövid szertartás. Utána pedig miénk lehetne a délután, az este. Másnap ágyba reggeli... :D Szóval "semmi extra", a lényeg, hogy ketten legyünk <3

2014. jan. 16. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!