Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre ha nem volt kivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre ha nem volt kivel elmenjetek, volt aki hívott magával kísérőt?

Figyelt kérdés
És ez a kísérő kicsodátok volt?

2014. jan. 21. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Megfelel egy barát is.
2014. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt, de nem hívtam senkit, nem zavart, mert mások is voltak egyedül a társaságból.
2014. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a bulira is hivatalos az ember akkor oda nem igazán illik stb még valakit vinni azért,hogy ne legyen egyedül. Ha van barátja/élettársa stb akkor az más mert számítanak is ott arra,hogy viszi magával.Szóval nyugodtan vihetsz bárkit a szertartásra,de a vacsira nem.Amúgy többnyire ismerősöket hívnak esküvőre és olyankor azért bőven van arra esély,hogy az ifjú páron kívűl mást is ismer így már nem is lesz egyedül.
2014. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát a menyasszonyt abszolút nem zavarná, alapból két személyt írt be hozzám. Mondjuk ha még jön két általam ismert személy, akkor nem hívom, de ha nem jönnek, ebben az esetben szeretném.
2014. jan. 21. 21:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Én eleve számoltam kísérővel is az akkor egyedülálló vendégeknél, csak annyit kértem, hogy jelezzenek vissza időben, lesz-e plusz egy fő. Szerintem ez alap, hogy ha valaki egyedülálló, az is vihessen magával valakit, ne csak ücsörögjön magában, mikor mindenki más a párjával táncol. Egyedül akkor tennék kivételt, ha mondjuk kollégákat hívnék, egy nagyobb társaságot, és senki nem hozná a párját, mert akkor nincs ilyen gond.


A kérdésre: bárkit, akivel szívesen mulatnád végig az estét. Jó fej unokatesó, évfolyamtárs, gyerekkori barát, a lényeg, hogy jól teljen vele az idő. :)

2014. jan. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi eleve úgy hívtunk meg mindenkit, hgy párral..

Akinek nem volt, annak jött családtagja, tehát furcsa lett volna ha egy haverját elhozza.

Akik csak barátok, és egyedülállőak, azokat eleve úgy hívtuk meg, hogy társasággal..tehát minimum párosan..

2014. jan. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is annyit kértem az egyedülállóktól, hogy ha hoznának valakit, akkor azt 2 héttel előre jelezzék.
2014. jan. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Persze, de ezt a menyasszony is mondta, hogy eleve hozzám két személyt vesz, úgyhogy ha nekem megfelel hívhatom akár egy barátomat is magam mellé, hogy na, ne menjek egyedül.

De persze, ezt még én is eldöntöm, mert lehet egyedül megyek (most nem fogok belehalni, amúgyis töb társaság is lesz ott, főképp fiatalság).

2014. jan. 25. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!