Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ilyesmi csokor hasonló ruhához...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyesmi csokor hasonló ruhához? Illene hozzá? Ha szerinted nem, milyet ajánlanál?

Figyelt kérdés

Nem tudok mutatni ugyanolyan ruhát, mert még nincs kész, de az alapötlet innen jött:

[link]

(szív dekoltázzsal, V derékvonallal, gumók és uszály nélkül, stb)

A csokor, ami nagyon tetszik:

[link]

(bordó helyett rózsaszín)


2014. febr. 3. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem igen, szép lesz. :)

tudom, hogy nem volt kérdés, hogy kinek milyen csokra volt, de azért mutatok egy képet az enyémröl,- textil virágokbol készült a csokor


[link]

2014. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A csokor nagyon szép, de nem tudom elképzelni ehhez az elavult ruhastílushoz.


Inkább egy letisztultabb, modernebb ruhához illene.

2014. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, egyetértek 2-sel. A ruha inkább romantikus, díszes, míg a kála egy modernebb, letisztult stílushoz illik. Szép egyébként mindkettő. De mutasd meg a virágosnak is a képeket, neki biztos lesz elképzelése, hogy hogyan lehetne ötvözni a kettőt. Nekem pl. olyan csokrom volt, h középen fehér kálák, körben fehér rózsák (én ezt a letisztult stílust kedvelem). De a virágos több színösszeállítást is tud majd Neked vázolni. Plusz befolyásolja az is, h mennyire lesz szezonja ezeknek a virágoknak.
2014. febr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hugomnak ilyesmi ruhája volt, csepp alakú fehér orchideacsokorral (nagyon nagy és nehéz) zöld hosszú fűszál-szerű szövevénnyel. Nagyon szép volt, bár az ára elég húzós volt ha jól tudom.
2014. febr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek művirágok, így tök mindegy szezonja van-e a virágnak...
2014. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!