Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen koszorúslány ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen koszorúslány ruhát választanátok? 3 felnőtt és 5 kislány lesz

Figyelt kérdés
Nem szeretnék abroncsos ruhát nekik, mert az enyém sem abroncsos.

2014. febr. 5. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Ők választottak maguknak.. Elmondtam a színeketnamik dominálnaknaz esküvőn..senki sem választott abroncsosat...(pedigaz én ruhámhoz volt alsószoknya

Igaz koszorúslanynak csak olyat választottam, akit szettem volna, nem csak boldog boldogtalant...

2014. febr. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Mondjuk ilyesmit:

[link]

2014. febr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
A fenti linken a kéket gondoltam, "Royal Blue"
2014. febr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Vedd figyelembe, hogy a kislányok általában szeretik a habos-babos, hercegnős ruhákat :) (abroncs nem olyan fontos nekik sem)

A felnőttek meg többnyire nem.

Én külön stílust választanék a fenőtteknek és külön a gyerekeknek. Vagy egy kiegészítő, vagy maga a szín lenne, ami "összeköti" a kétféle ruhát.

2014. febr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az a megoldás tetszett, amikor a menyasszony kiválasztotta a színt és az anyagot, ami paszolt a diszitéshez, és mindenki olyat varratott, amilyet szeretett volna. Így megvolt az egység, mert a szín és az anyag ugyanaz volt, viszont a stílus a szabás mindenkinek más.
2014. febr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
HA ti fizetitek, akkor olyant választasdz, amit akarsz. HA viszont ők fizetik a ruhájukat, szerintem nem illik megmondani, mit akarsz, ők tudják, mire futja.
2014. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyesmiket:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A kicsiknek is hasonlókat, de nem ennyire hosszút, ne essenek benne orra :)

2014. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szín volt adott és azonos, a fazont ők választották. Nekem csak alsószoknya volt, az egyik koszorúslánynak abroncs.Az én ruhámon kevesebb volt a díszítőelem, de harmonizált a hajammal, csokrommal stb, és persze fehér volt.Ráadásul én vékony vagyok a koszorúslány kicsit erősebb.Teljesen más összkép volt, rajta egy abroncsos ruha és rajtam egy kisebb.Szóval nem nyomott el a nagy napon.
2014. febr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!