Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi alapján készítettetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján készítettetek az esküvőtökre ülésrendet?

Figyelt kérdés
Egyben hagytátok a családot,vagy megkevertétek a fiú és a lány családját,mondjuk korosztály vagy kisgyerekesek egy helyre stb..Nem tudjuk mi a szokás mostanság! Köszönjük az ötleteket!
2014. febr. 7. 10:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12%
a kicsik mindig legyenek külön de a többi m1..
2014. febr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%

Nm igazán kevertük, ez kérés volt. Figyelembe vettük ki kivel van jóban, és ki kit nem kedvel, vagy egyenesen utál. Megkérdeztük a meghívók átadásakor, hogy van-e óhaj sopóhaj..

Nálunk egy újítás volt, hogy a fiatalokat egy kupacra ültettük.

Tehát a 17-18 éves vendégeket sem a családjuk mellé ültettük, hanem egy csapatba a barátokkal, akik max30 évesek voltak...ott volt átmenet köztük, ez kb 25 ember volt... Tehát volt több 20 alatti, sok 22 év körüli, és kb 2 30-as pár, a haverok pedig 26-27 évesek

Mindenki nagyon örült neki (persze a 18 éveseket megkérdeztük,mhogy inkább anyu-apu mellé, vagy a haverok közé:) senkit sem akartunk kellemetlen helyzetbe hozni)

Az a csapat azóta is emlegeti, mert ugratták idősebbek a iatalabbakat, egymást itatták táncoltattaták


Aműgy kb mindenki vegyült a vacsi tán, úgyhogy nem volt ezzel gond..

Az én családom elég laza, és ennek meg is volt az eredmenye, húzták magukkal a férjem családtagjait, akik kicsit merevebbek..

2014. febr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
26%
Lehet így is, úgy is.Ez a családok egymáshoz való viszonyulásán is múlik. Úgy illik, hogy a fiatal pár mellett jobbról, balról a szülők ülnek, aztán a nagyszülők,testvérek (ha vannak) és a testvérek családja, párja. Aztán lehet külön ültetni a két fél többi hozzátartozóját.Ennek lehet hátránya, hogy klikkesednek és mindenki csak az ismerőseivel beszélget, de lehet vegyíteni őket, hogy jobban megismerjék egymást. Asztalok elhelyezésétől függően lehet őket egymással szembe, vagy felváltva (egy a "Kovács" családból, egy a "Tóth" családból. Vagy ha több, pár személyes kör asztalok vannak pl., akkor vegyesen ültetni az asztalokhoz a rokonakt, barátokat.
2014. febr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
42%

Több körasztal volt.

Örömszülők egybe,három kisgyerekes pár egybe, volt 5 tini,őket is egybe,voltak huszonévesek párral,őket két egymás melletti asztalhoz.

Tehát megkevertük a két rokonságot alaposan.

2014. febr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
A mi esküvönkön nem volt ülésrend de ahogy most visszaemlékszem a cigányok valahogy mégiscsak külön voltak...Nem volt semmi kirekesztés meg semmi csak valahogy mégis emlékszem hogy ők külön asztaloknál és/vagy az asztal végeken voltak egy-egy kupacban.
2014. febr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
Aszerint, hogy ki kivel van jóban, kik tartoznak egy családhoz, ismerik egymást, amennyire lehetett.
2014. febr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
29%
2. Vagyok.. Arra figyeltünk, hgy férfi-nő üljön egymás mellett
2014. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%

Férj-feleség

Menyasszony rokonai

Vőlegény rokonai

Menyasszony barátai

Vőlegény barátai

Egyéb (szomszéd, zenész, videós, vőfély,volt tanár...stb)

Hosszú asztalok voltak az étterembe. Szerintem attól is függ, hogy kör, szögletes vagy egybetolt hosszú asztalok lesznek.

2014. febr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%

Ha a kicsiket külön, akkor arról viszont a szülőknek tudnia kell, nagyon sokan nem örülnek neki, és kell valaki aki felügyeli őket..

Nekem volt meg egy szempontom a gyerekek tekintetében(nálunk a szülők mellett ültek) ,hogy tudtam melyik oldalt vognak a pincérek mozogni, és arra az oldalra nem ültettem..

2014. febr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
20%

Nálunk nem volt ülésrend. Voltak asztalok, székek, kültéren és beltéren. Voltak pincérek, svédasztal. Mindenki oda ült és akkor, amikor akart.Mindenki úgy kilikkesedett, ahogy alakult.

Mivel számos üésrendes esküvőn voltam, ahol szörnyen éreztem magam, megfogadtam, hogy inkább nem megyek el többé ilyenre.

2014. febr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!