Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan tudok belteri helyszint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok belteri helyszint szerezni a fotozashoz, ha a fotos Pestrol jon a Balatonhoz, szoval nincs studio vagy sajat megszokott helye?

Figyelt kérdés
Bfureden less a fotozas a szabadban, nagyon szp helyen, de mi van ha esik es egyebkent is jo ha van par benti kep is, mert mas a feny hatas. Irhatok en szallodaknak, hogy ki engedne meg? Es ez altalaban fizetos? vagy hogy megy ez az egesz?

2014. febr. 17. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul gondolom, de szerintem ez a fotós feladata. Ő tudja, milyen helyszínek alkalmasak erre, neki vannak szakmai kapcsolatai, hogy felmérje a lehetőségeket, ráadásul fizettek neki a munkájáért, aminek ez is része.
2014. febr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 aHermann ***** válasza:

Szia!

Szerintem nyugodtan megérdeklődheted a szállodáknál, hogy van-e lehetőség beltéri esküvői fotózásra.


Nálunk a fotós ajánlott helyszíneket, de alapvetően mi döntöttünk, hogy hol legyen a fotózás. Nekünk a Városligetben és a Vidámpark régi körhintáján. Ez utóbbit előzetesen leegyeztettük a Vidámparkkal. A fotósunk csak jött velünk.

2014. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#1: Ebben tévedsz. Egy budapesti fotós, honnan a jó fenéből tudná, hogy egy tőle 100-150-200km-re lévő városban milyen alkalmas helyszínek vannak? :) Nyilván ha megkérik rá, utánakérdez kollégáktól, lehet esetleg tapasztalata korábbi munkáinak kapcsán, de az, hogy feladata, azért elég erős.


Persze helyben én is igyekszem helyszíneket, keresni és javasolni, de több száz kilométeres távolság esetén én is csak a párra tudok hagyatkozni (vagy arra, hogy a jegyes fotózás idején bejárjuk az általuk elképzelt, vagy az általam online kikeresett helyszíneket).


Egyébként többségében fizetős, legalább is a legtöbb helyszín tulajdonosa/üzemeltetője igyekszik pénzt kisajtolni ebből is (valahol érthető módon és nem, ezt sem a fotós fizeti).

2014. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy rosszul gondoltam, de én mint teljesen tájékozatlan megrendelő szerintem sokkal kisebb eséllyel találok megfelelő helyszínt, mint egy szakértő, aki más szemmel látja az épületeket. Mivel nagyon is múlik a helyszínen, milyen lesz a végeredmény, szerintem a fotós javaslatai jobbak lehetnek ebben, mint amit a pár talál.


Az számomra is magától értetődő, hogy a helyszínnek fizetendőket a pár állja. :)

2014. febr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A fotos azt mondta, hogy a kulteri helyszinen elottunk erkezik es korulnez a lehetosegek teren es hatter teren stb, de egy belteri az belteri. nem hiszem, hogy egyik szalloda job mint a masik cask a szepsege lehet job. Szoval hogy job hatternek. Igen en is ugy gondoltam, hogy fizetjuk az esetleges dijakat. cask az erdekelt, hogy nem fognak e elkuldeni a fenebe ha ilyen e-maileket kuldozgetek nekik. A fotos meg tenyleg nem tud semmit a helyszinekrol es biztos vagyok benne hogy a szallodakat sem ismeri. foleg nem tuzetesen es az az napi termeszetes fenyen is mulik sok. Koszi a valaszokat orultem nekik. :)
2014. febr. 17. 14:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy ám, hogy beltérben milyen fény van, ez tény, de azért aki ebből él annak illik ezeket a dolgokat megoldania. Nézz körbe a neten helyszínek tekintetében, nekem külföldön már többször engedték meg ingyen, hogy x vagy y helyen fotózzam az épp adott párost, szóval lehet szerencséd. :)
2014. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is hasonló helyzetben voltunk (szerencsére nem esett, így végül nem kellett belső helyszín). Nekünk a ruhaszalonos, illetve az anyakönyvvezető mondta,h melyik szállodákba/múzeumba szoktak ilyenkor a párok bemenni. Nem fognak elküldeni, ez bevett szokás, mert sok esküvői fotósnak nincs is műterme. Nálunk az egyik szállodában 2ezret kértek volna, ha odamegyünk fotózkodni.
2014. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Hasznosak voltak.
2014. febr. 19. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!