Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Süteményt csomagolnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Süteményt csomagolnátok a vendégeknek?

Figyelt kérdés

Júliusban lesz az esküvőnk, és a kedvenc cukrászdákból rendeljük a sütiket és a tortát. Az édes sütikből 4 szelet jut egy főre, plusz lesznek még sósak is.

Ti csomagolnátok a vendégeknek még pluszba? kb. 6 szelet jut egy dobozba.


2014. febr. 18. 12:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk szokás, lenne is nagy megrökönyödés, ha nem kapnának a távozó vendégek sütit. És még így is mindig annyi marad, hogy nem győzzük mindenkinek osztogatni.
2014. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én csomagolnék, szerintem kedves figyelmesség. Szerintem jobb erre költeni, mint a divatos köszönetajándékokra. Arra figyeljetek, hogy olyan sütikből csomagoljanak, ami nem igényel hűtést, mert macerás a tárolásuk az egész esküvős nap folyamán, így is lesz elég hűteni való. :)
2014. febr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Apukámék esküvőjén mindenkinek csomagoltak süteményt, és még úgy is egy garázsnyi maradt. Én csomagolnék, mert fordított helyzetben nekem is jól esne otthon még egy kis sütizgetés :)
2014. febr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivelna vendègeink 90%-ka jó pàr km jött mi csomagoltunk sütit ès kajat is. Direkt ïgy rendeltünk mindent, meg felènk szokàs is.
2014. febr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Felénk is szokás. Rengeteg házi süti lesz, úgyhogy lesz mit elcsomagolni. :)
2014. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is júliusban lesz az esküvőnk :) Mi is fogunk csomagolni sütit elvitelre, ez nálunk így szokás, de a szokást leszámítva is csomagolnánk.
2014. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát akkor elég egyértelmű a válasz, mondjuk mi készülünk köszönetajándékkal, igaz kis apróság. De akkor a süti is marad.
2014. febr. 18. 12:55
 8/22 Salx Narval ***** válasza:
51%
Szerintem ez majdnem mindenhol szokás, legfeljebb ott nem ahol éteremben tartják a lagzit és nem visznek házi cuccokat. Mondjuk túlzásokba sem kell esni, de egy kis sütinek bele kell férjen a keretbe, pláne, hogy sokan el is várják.
2014. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
4 szelet süteménnyel számolni per fő nagyon kevés.
2014. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
9%
Én megköszönném, de nem kérnék, ha nem tudom, hogy, mivel készült. De szívesen odaadnám mondjuk kisgyerekeseknek, vagy nagyobb családoknak, ha opció lenne.
2014. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!