Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kész vannak a meghívók, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kész vannak a meghívók, de kitaláltuk, hogy a "belépő" a lagziba egy kaparós sorsjegy lehetne. Hogyan mondjuk a vendégeknek ezt az ötletet?

Figyelt kérdés
Utólag már nem tudjuk a meghívóra ráírni, de jó dolognak tartanánk, nem is drága, de szerintünk jópofa dolog :)
2013. ápr. 27. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én olyanról hallattam hogy amikor átadták a meghívott akkor mondták, hogy menyasszonytáncra sorsjegyet szeretnének vagy feladott lottót.
2013. ápr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegyetek a meghívóba egy külön kis lapot erről. Egyébként még hasznos ötlet is lehet. Nővéremnek három éve volt az esküvője. Ők is kaptak sok sorsjegyet. Az egyikkel öt éven keresztül havi 250 ezer forintot nyertek. Nem rossz, ugye? :)
2013. ápr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már a meghívóra ráírni utólag nem is lehet, de egy kis kártyát beletenni még simán vagy a meghívóba vagy esetleg a borítékjába :) szerintem is jópofa nem sablonos és unalmas sem.
2013. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És arra írjuk rá, hogy örömmel fogadunk mindenkitől egy kaparós sorsjegyet? Vagy hogyan kellene? :) a meghívóba még azt sem írtuk, hogy borítékot kérünk vagy ilyesmi, meg nem is nagyon kérdezték még, egyedül az én tanúm. De ő már ki is találta mit kapunk tőlük. Hja, meg pár helyre már kivittük, nekik szóljunk utólag ha találkozunk velük? Bocsi, lehet amatőr kérdések, de nem tudom hogy illik ezeket.
2013. ápr. 27. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt nem illik mondani amúgy sem ,hogy borítékot kértek. A kis kártyára pedig írjatok valami frappánsat " a mennyasszony csak kaparós sors jegy ellenében táncol " :D
2013. ápr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi most kaptuk meg a meghivót, abban is volt egy kis kártya (keményebb színében a meghívóhoz illő levélpapírból), hogy a menyasszony táncra lotto, vagy sorsjegy ellenében adatik
2013. ápr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!