Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol tudnék viszonylag emberi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nusy1998 kérdése:

Hol tudnék viszonylag emberi áron, gyönyörű menyasszonyi ruhát venni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
16 évesen nem vagy kicsit fiatal hozzá? :) Amúgy rengeteg van a neten eladó írd be a keresőbe eladó olcsó menyasszonyi ruha
2014. febr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Boglárka szalon :)
2014. febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elsö válaszoló: miböl gondolod, hogy az évszám a kérdezö születési éve? Ugyanis nemcsak azt az évet lehet választani, lehetne akár a megismerkedésük éve is, vagy akármi más.
2014. febr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hú, csak a Boglárka szalont ne... annyira igénytelen, olcsó ruháik vannak. :(
2014. febr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés így elég megfoghatatlan. Mindenkinek más az emberi ár, és más a gyönyörű - ahogy az az eddigi válaszokból is kitűnik. Írd meg mennyi az annyi, és linkelj esetleg 1-2 ruhát,h milyenek is tetszenek Neked.
2014. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Ara Online szalon Pomázon. Gyönyörű ruhák. Nem csak kész ruháik vannak, hanem varnak is.
2014. febr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is azt hallottam, hogy szépek a ruháik el is mentünk az Asia Centerbe megnézni még 2012-ben. Viszont az eladó csaj annyira bunkó volt és lekezelő, szóval mi eljöttünk onnét.


Nekem rossz tapasztalatom volt, de mivel ez már két éve volt nagy eséllyel már más ott az eladó.

2014. febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam nem volt semmi problémám, igaz én elsőre kinéztem a ruhámat és csak azt próbáltam fel és nem voltam sokat, de segítőkész volt a nő. Bár fotózni nem engedett, de más gondom nem volt. Szerintem érdemes elmenni mindenképpen:)
2014. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gloria Szalon Cegléd. A bp-i ár kb. fele
2014. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam itt, nekem is barátnőm ajánlotta:

[link]

2014. ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!