Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Balatoni esküvő 70 főre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balatoni esküvő 70 főre mennyibe kerülhet szerinted?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd árajánlatot is kérni több helyről, de még körvonalazódnak az igényeink.

Ami biztos, hogy 70 (max. 80) fővel szeretnénk, fotóssal, videóssal, vőféllyel, sok virággal, ízléses dekorációval (nem szeretnénk mi csinálni), finom vacsorával, zenekarral. Csokiszökőkút, gyümölcspálma KELL. :D

Mivel ottalvós buli, egyszerű panzió jellegű szállásra gondoltam.


2014. febr. 26. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen és ennyi igény esetén km 2,5-3 milla lesz.
2014. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jaj, kérlek, hagyjátok már abba a "mennyibe kerülhet ennyi meg annyi főre" jellegű kérdéseket... Nézz szét a neten, mik a lehetőségek, és kérjetek árajánlatot külön-külön mindenkitől. Más nem fog tudni neked erre válaszolni.

Ha nagyon szeretnéd, hasra ütök: 2milla.

2014. febr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Pesten lesz az esküvőnk, ezek az árak:

zenész: 120e

ceremóniamester: 130e

fotós: 100e

Csokiszökőkút+gyümölcspálma: 86e

Étterem: kb. 700e (tortával, italokkal, terembérlettel)

Ruha: 125e + 52e

Meghívó: 17e

Virágok, kiegészítők árát még nem tudom.


Most itt tartunk, május 31-én lesz az esküvő, kb. 65 fővel.


Ennyiből szerintem a Balatonon is ki lehet hozni, szállással együtt is.

Arra figyelj, hogy ha nem helyi szolgáltatókat választasz, akkor útiköltséget is fel fognak számolni.

2014. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

2,5 M felett


nekünk extra nélkül, nem Balatonon, hanem kis településen, videós nélkül, dekoros nélkül, csokiszökőkút és társai nélkül, ottalvás nélkül, saját borral, pálinkával 90 főre volt 1,4 M

2014. febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz. :D
2014. febr. 27. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!